KONYA’DA HAFTA SONU FUTBOL GÜNDEMİ
Konyalı futbolseverleri, her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da yoğun bir futbol gündemi bekliyor. Futbolseverler, Konya Amatör Futbol Liglerine dair ok sayıda maçın heyecanına ortak olabilecek. (M. Mustafa Özdemir)
07 MART 2020 CUMARTESİ
Saat Müsabaka Lig Saha
13.00 Selçuklu Bld.-Akşehir Gençlikspor U19-1A Selçuklu Çim
11.00 Taşkentspor-Anadolu Kartalspor U19-2B Şht. S. Ballan
13.00 Tümosanspor-Akşehirspor U19-1A Şht. S. Ballan
15.00 Tümosanspor-Selçuklu Belediyespor U15-B Şht. S. Ballan
11.00 Konya Telekomspor-Konya 1907 Spor U17-A Dumlupınar
11.00 Yıldırımspor-Meram Karakartallarspor U17-C Şht. M. Samur
13.00 Yıldırımspor-Yeni Meramspor U19-2A Şht. M. Samur
13.00 Ilgın Belediyespor-Öntur Havzanspor U19-1A Ilgın
15.00 Ilgın Belediyespor-1922 Konyaspor U15-C Ilgın
13.00 Seydişehir Gücü-Konya Ereğlispor U19-1B Seydişehir Atatürk
13.00 Karapınar Bld.-Konya Demirspor U19-1B Karapınar Sentetik
13.00 Ç.Çumra Belediyespor-Selçukspor U19-1B Çumra
13.00 Ereğli Yeşilyurtspor-Kasırgaspor U17-C Ereğli Sentetik
15.00 Ergesspor-Ülküm Gençlikspor U19-2A Ereğli Sentetik
14.00 Akşehir Martıspor-Ö. Havzanspor U15-C Akşehir Sentetik
13.00 Huğluspor-Bozkır GB U19-2B Derebucak
13.00 İçeri Çumra Bld.-Beyşehir Bld. U19-2B İçeri Çumra
13.00 Tavşançalıspor- Kadınhanı Belediyespor U19-2C Ömeranlı (Kulu)
13.00 Gölyazı Belediyespor-Kulu Belediyespor U19-2C Gölyazı
13.00 Sarayönüspor-Akşehir Birlikspor U19-2C Sarayönü Sentetik
08 MART 2020 PAZAR
12.00 Selçuklu Bld.-Selçuklu Dirilişspor U17-B Selçuklu Bld.
11.00 Yıldırımspor-Çumra Güneşspor 2.Küme B Şht. M. Samur
13.00 Öntür Havzanspor-A.Kültürspor Süper Küme Şht. M. Samur
15.00 Konya Monivaspor-Yeşilyurtspor U19-2-A Şht. M. Samur
17.00 1912 Barospor-Karabağ Gençlikspor 2 Küme C Şht. M. Samur
11.00 Dirilşspor-Meram Derespor 2 Küme B Şht. S. Ballan
13.00 Gerezspor-Hadimspor 2 Küme B Şht. S. Ballan
15.00 Konya Demirspor-Selçuklu Dirilişspor U15-A Şht. S. Ballan
11.00 Konya Telekomspor-Karatay Bld. U15-A Dumlupınar
13.00 Kasırgaspor-Konya Kadıköyspor U15-C Dumlupınar
15.00 Ülküm Spor - Konya Ereğlispor U17-C Dumlupınar
17.00 Alibeyhüğü Bld.-Konya Maliyespor 2.Küme B Dumlupınar
11.00 İH Konyaspor-Eskişehirspor U14 Akademi Mehmet Oktut
13.00 İH Konyaspor-Eskişehirspor U15 Akademi Mehmet Oktut
15.00 İH Konyaspor-Eskişehirspor U16 Akademi Mehmet Oktut
13.00 Sarayönüspo-Konya Hilalspor 1 Küme A Sarayönü Sentetik
14.00 Akşehirspor-Sarayönü Belediyespor BAL Akşehir
13.00 Ç.Çumra Belediyespor-Kadınhanı Bld. Süper Küme Çumra
13.00 Kulu Belediyespor-Karapınar Bld. Süper Küme Ömeranlı
13.00 Cihanbeyli Belediyespor-Ilgın Bld. Süper Küme Cihanbeyli
15.00 Kırkışla Barışspor-Cihanbeyli Sağlık 2.Küme C Cihanbeyli
13.00 Seydişehir Bld.-Meram Karakartallarspor Süper Küme Seydişehir Atatürk
15.00 Seydişehir Gücü-Konya Monivaspor 1 Küme B Seydişehir Atatürk
15.00 Kadınhanı Bld.-Akşehir Gençlik U17-A Kadınhanı
11.00 Akşehir Birlikspor-Akşehir Gençlikspor 2.Küme A Akşehir Sentetik
13.00 Altuntaşspor-Ortaköyspor 2.Küme A Akşehir Sentetik
13.00 Hüyük Bld.-Beyşehir Üzümlüspor 2.Küme A Hüyük
12.00 Beyşehir Gölspor-Tümosanspor U17-B Beyşehir Sentetik
14.00 Beyşehir Gölspor-Tuzlukçu Belediyespor 2.Küme A Beyşehir Çim
13.00 Yeniceoba Gençliği-Yeni Meramspor 2.Küme C Yeniceoba
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.