Konya'dan Suriye'ye Gönül Köprüsü

Konya'dan Suriye'ye Gönül Köprüsü

Gönül Gözü Derneği, Ramazan Bayramında Suriye'nin Halep şehrine bağlı Mare kasabası ve köylerinde savaş mağduru 5 engelli bireye manuel tekerlekli sandalye hediye etti.

Gönül Gözü Derneği, Ramazan Bayramında Suriye'nin Halep şehrine bağlı Mare kasabası ve köylerinde savaş mağduru 5 engelli bireye manuel tekerlekli sandalye hediye etti. Dernek adına Suriye'de ihtiyaç sahibi bireylere tekerlekli sandalyeleri teslim eden T.C Sağlık Bakanlığı Personeli ve derneğin gönül elçisi Mevlüt Fikret Gürüler, savaş mağduru  engelli bireylere mübarek Ramazan Bayramında ihtiyaçları olan tekerlekli sandalyeleri hediye ederek onların mutluluğuna ortak olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek Gönül Gözü Derneği yetkililerine teşekkür etti.

Dernek başkanı Devriş Ahmet Şahin yapmış olduğu açıklamada, “kuruluşumuzdan bu yana 9 yıldır devam ettirmekte olduğumuz Bir Engelde Sen Kaldır projesi kapsamında Konya, Karaman ve ilçelerinde birçok engelli bireye ulaştık.2 020 yılı başında Kırım'a ve bu ramazan ayında da Suriye'ye gönderdiğimiz manuel tekerlekli sandalyelerle yardımlarımız ülke sınırlarını aştı. Bundan sonrada alan el ile veren el arasında imkanlarımız dahilinde köprü olmaya devam edeceğiz” dedi.

gonul-gozu-1.jpg

gonul-gozu-3.jpg

gonul-gozu-4.jpg

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.