1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. Konyaspor, 300 çocuğu sevindirdi
Konyaspor, 300 çocuğu sevindirdi

Konyaspor, 300 çocuğu sevindirdi

Konyaspor yönetimi, teknik heyeti ve futbolcular, eğitimlerini sürdüren ihtiyaç sahibi çocuklarla bir araya geldi

A+A-

Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz, Başkan Yardımcıları Ahmet Baydar ve Ali Kaya, Teknik Direktör Mehmet Özdilek, Kaleci Antrenörü Zafer Öger ve futbolculardan Ali Çamdalı, Selim Ay, Deni Milosevic ile Moryke Fofana eğitimlerini sürdüren ihtiyaç sahibi çocuklarla bir araya geldi

 

Atiker Konyaspor Kulübü, Oyuncaksız Çocuklar Derneği ile yapılan işbirliği neticesinde Mehmet Akif Ersoy İmam-Hatip Lisesi bünyesinde geçici olarak eğitimlerine devam Iraklı, Suriyeli, Afgan, Türkmen ve Türklerden oluşan 6-10 yaş arası 300 çocuğa matara, oyuncak, atkı, şapka ve eldivenden oluşan hediyeler verildi. Çocuklara hediyelerini Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz, yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular tarafından takdim etti.

‘ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER’

Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz, konuya ilişkin, “Çocuğun olduğu her yerde Konyaspor adını yaşatmaya çalışıyoruz. Bir çocuk gülerse dünya güler sloganıyla hareket edip bu tür etkinliklerle Konyaspor aidiyeti oluşturmaya çalışıyoruz. Bugün de 300 çocuğumuzun sevincine ortak olmak için buradayız. Değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, sayın hocamıza, kaptanımıza, futbolcularımıza, derneğimize ve okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Burada olmaktan dolayı son derece mutlu ve gururluyuz” dedi. Programın sonunda çocuklarla günün anısına fotoğraf çektirdi.

HABERE YORUM KAT