1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. Konyaspor’a bir destek de Sigorta Center Group’tan
Konyaspor’a bir destek de  Sigorta Center Group’tan

Konyaspor’a bir destek de Sigorta Center Group’tan

Sponsorlarıyla daha güçlü bir hale gelmek için adımlar atan Atiker Konyaspor’un son sponsoru Sigorta Center Group oldu.

A+A-

Sponsorlarıyla daha güçlü bir hale gelmek için adımlar atan Atiker Konyaspor’un son sponsoru Sigorta Center Group oldu. Kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Atiker Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk, ikinci başkan Selçuk Aksoy ve Sigorta Center Group CEO’su Osman Öztürk katıldı.

Anlaşma kapsamında Sigorta Center Group, kulübe ait araçların tamamını, store mağazalarını ve yabancı futbolcuların sağlık sigortalarını ücretsiz olarak yapacak. 1,5 yıl sürecek anlaşma için gerçekleşen imza töreninde konuşan başkan Hilmi Kulluk “Sigorta Center Gorup ile bugün burada sponsorluk anlaşması imzalamış bulunmaktayız. Her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sigorta Center Group CEO’su Osman Öztürk ise “Konya’nın en büyük markası ve dünyaya açılan penceresi Konyaspor’umuz ile bugün faaliyet alanımız içinde sponsorluk anlaşması imzalıyoruz. Şehrimizin göz bebeği Atiker Konyaspor’umuza elimizden geldiğince destek olmayı hedefliyoruz. Başta sayın Başkan Hilmi Kulluk olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Her iki taraf için de hayırlı olsun. Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT