1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Meram'dan final mitingi çağrısı
Meram'dan final mitingi çağrısı

Meram'dan final mitingi çağrısı

Meram Belediyesi, demokrasi mitinglerinin son gününde tarihi bir buluşma daha gerçekleşmesi için tüm Konya'ya "saat 20.30'da Mevlana Meydanı'nda buluşalım" çağrısı yaptı

A+A-

Meram Belediyesi, demokrasi mitinglerinin son gününde tarihi bir buluşma daha gerçekleşmesi için tüm Konya'ya "saat 20.30'da Mevlana Meydanı'nda buluşalım" çağrısı yaptı.

FETÖ tarafından 15 Temmuz’daki hain kalkışmanın ardından Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla başlayan milli irade nöbetleri 27. Gündeki final nöbetiyle sona erecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz Pazar günü İstanbul Yenikapı’da yapılan ve yaklaşık 5 milyon kişinin katıldığı Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nde milli irade nöbetlerinin 10 Ağustos’ta sona ereceğini açıklamıştı. 27 gün boyunca bıkmadan, usanmadan vatan aşkıyla ülke genelinde olduğu gibi Konya’da da nöbetlere yoğun katılım oldu.  Mevlana Meydanı’nda Saat 20.30’da başlayacak ve sevilen sanatçı Aykut Kuşkaya ile renkli siyasi kişiliğiyle ön plana çıkan Savcı Sayan’ın da katılacağı final nöbetine Konyalıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

HABERE YORUM KAT