1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Milli Piyango'nun özelleştirilmesi
Milli Piyango'nun özelleştirilmesi

Milli Piyango'nun özelleştirilmesi

Net Holding:- "Bir önceki ihalede olduğu gibi Türkiye'deki şans oyunları pazarına olan inancımız aynı şekilde devam etmektedir. Özelleştirilme sürecinde en önemli yatırımcılardan bir tanesi olmayı planlıyoruz"

A+A-

İSTANBUL (AA) - Net Holding'ten Milli Piyango İdaresinin düzenlediği şans oyunlarının lisans hakkının özelleştirilmesine ilişkin yapılan açıklamada "Özelleştirilme sürecinde en önemli yatırımcılardan bir tanesi olmayı planlıyoruz" denildi.

Açıklamada, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın bugün konuyla ilgili açıklama yaptığı hatırlatılarak, ihale sürecinin hızlı bir şekilde tekrar gündeme alınmasının yatırımcılar açısından oldukça pozitif bir gelişme olarak değerlendirildiği belirtildi.

Şirket olarak bir önceki ihalede olduğu gibi Türkiye'deki şans oyunları pazarına olan inançlarının aynı şekilde devam ettiği kaydedilen açıklamada, "Özelleştirilme sürecinde en önemli yatırımcılardan bir tanesi olmayı planlıyoruz. Yakın bir tarihte, ihaleye ilişkin bilgi setinin yatırımcılarla paylaşılmasına istinaden detaylı açıklama şirketimizce siz değerli kamuoyu ile paylaşılacaktır." ifadelerine yer verildi.

HABERE YORUM KAT