1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Orgeneral Akar'dan, TCG Gökova Fırkateynine ziyaret
Orgeneral Akar'dan, TCG Gökova Fırkateynine ziyaret

Orgeneral Akar'dan, TCG Gökova Fırkateynine ziyaret

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, İzmir bölgesindeki deniz kuvvetleri unsurlarında inceleme ve denetlemelerde bulundu- Orgeneral Akar, Ege Denizi'nde "düzensiz göç ile mücadele" görevi yürüten TCG Gökova Fırkateynini ziyaret ederek, geceyi fırkateynde g

A+A-

ANKARA (AA) - Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, İzmir bölgesindeki deniz kuvvetleri unsurlarında inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Orgeneral Akar'ın 28-29 Nisan tarihlerinde İzmir bölgesinde bulunan deniz kuvvetleri unsurlarında inceleme ve denetlemelerde bulunduğu bildirildi.

Ege Denizi'nde "düzensiz göç ile mücadele" görevi yürüten TCG Gökova Fırkateynini ziyaret eden ve geceyi fırkateynde geçiren Orgeneral Akar'ın sürdürülen faaliyetleri yerinde incelediği ve gemi personeline hitaben bir konuşma yaptığı belirtildi.

Orgeneral Akar'ın ayrıca Alman Komuta Kontrol Gemisi FGS Bonn'u ziyaret ederek NATO SNMG-2 Komutanı ile görüştüğü ve yürütülen faaliyetler hakkında da bilgi aldığı kaydedildi.

HABERE YORUM KAT