Ribat Aşevi, yüzleri güldürüyor

Ribat Aşevi, yüzleri güldürüyor

Ribat Eğitim Vakfı Aşevi, “Ramazanda birlik ve beraberlik Vakti” sloganıyla, ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardım kolisi dağıtımını tüm hızıyla sürdürüyor.

Ribat Eğitim Vakfı Aşevi, “Ramazanda birlik ve beraberlik Vakti” sloganıyla, ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardım kolisi dağıtımını tüm hızıyla sürdürüyor. Yaşlı, kimsesiz, darda kalmış zor durumdaki ihtiyaç sahibi ailelere Ribat Eğitim Vakfı Aşevi tarafından hazırlanan gıda yardım kolileri Ramazan ayının ilk gününden itibaren sahiplerine dağıtılıyor. İhtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olan Ribat Eğitim Vakfı Aşevi, Ramazanda gıda paketleri dağıtarak yüzleri güldürüyor.

Ribat Eğitim Vakfı bünyesinde yer alan Ribat Aşevi, milletimizin son günler ve aylarda koronavirüs mücadelesinde, sorumluluk alarak ve Ramazan ayı münasebetiyle yardım faaliyetlerini darda kalan, zora düşmüş, imkânı olmayan ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapmaya devam ediyor.

Ribat Aşevi Sorumlu Başkanı Ahmet Şanlı ve Ribat Aşevi Müdürü Ali Sakman; “Ramazan ayında yürekler birleşince yükler hafiflermiş niyeti ile Ramazanda Birlik ve Beraberlik vakti diyerek sahada çalışmalar yapan Ribat Eğitim Vakfı Aşevi, milletimizin yaşadığı bu zor dönemde sorumluluklar alarak Ramazan ayında yardım faaliyetlerini darda kalan, zora düşmüş, imkânı olmayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımlarını Ribat Aşevinde ve evlerine götürerek teslim ediyor. Ve gönüllerde taht kuruyor. Yaşlı kimsesiz, darda kalmış zor durumda kardeşlerimize gelin birlikte ulaşalım. Sizler de Ribat Eğitim Vakfı Aşevi yârdim seferberliğinde yerinizi alın” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.