1. HABERLER

  2. YEREL

  3. SANAYİDE İZİN VAR
SANAYİDE İZİN VAR

SANAYİDE İZİN VAR

Konya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görülmemiş bir kalabalıkla karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Sanayiciler de personeline yarın için izin verirken, parti teşkilatlarınca da “davet” çalışmaları sürdürülüyor

A+A-

SANAYİDEN ONAY

Konya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılamaya hazırlanırken, iş dünyası da bu noktada gerekli desteği vererek personeline yarın izin verecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın saat 14’te Şehir Meydanı’nda yapacağı mitingin 15 Temmuz sonrası ilk miting olması nedeniyle büyük önem arz ederken, bugüne kadar görülmemiş bir kalabalığın meydana akması için yoğun çalışmalar sürdürülüyor.  Bu noktada sanayide de patronlar işyerlerinde “bir günlük izin” kararı aldı.

BÜYÜK BULUŞMA

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay; sanayicileri tek tek ziyaret edip mitinge davet ederken, bu çağrı iş dünyasından da büyük destek gördü. Sanayinin tamamına yakını Cuma günü için işçilerine izin verirken, bazı işyerleri ise vardiyeleri mitinge göre düzenleme yoluna gitti. Öte yandan şehrin yüksek binalarına Erdoğan’ın mitingine davet posterleri asılırken, parti teşkilatları da kapı kapı dolaşıp büyük buluşma için davette bulunuyor.  (Ramazan Şahin)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT