TÜBİTAKtarafından her yıl düzenlenen Sanayi Odaklı Lisans Bitirme ProjeleriYarışması’na (2242/B) katılan proje, ‘Alan Özel Ödülleri’ ana kategorisinebağlı ‘Fen Bilimleri’ alt kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
Selçuk'a TÜBİTAK'tan birincilik
Selçuk Üniversitesi MühendislikFakültesi Kimya Mühendisliği öğretim üyeleri ve öğrencileri tarafındanhazırlanan 'Esnek Oled Yapımı Projesi’ ile günümüzdebaşta cep telefonları olmak üzere birçok alanda kullanılan dokunmatikekranların esnek ve bükülebilir ö
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Selçuk'a TÜBİTAK'tan birincilik 1](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/502_1.jpg)
![Selçuk'a TÜBİTAK'tan birincilik 2](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/502_2.jpg)
Projeninmimarları olan Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya MühendisliğiBölümü öğrencileri Fatma Ustaoğlu, Yasemin Cemile Altınsu ve Handan Uzun’aKimya Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mahmut Kuş danışmanlık yaptı.
![Selçuk'a TÜBİTAK'tan birincilik 3](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/502_3.jpg)
![Selçuk'a TÜBİTAK'tan birincilik 4](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/502_4.jpg)
![Selçuk'a TÜBİTAK'tan birincilik 5](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/502_5.jpg)
![Selçuk'a TÜBİTAK'tan birincilik 6](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/502_6.jpg)