1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. SKORU BU İSİMLER BELİRLEDİ
SKORU BU İSİMLER BELİRLEDİ

SKORU BU İSİMLER BELİRLEDİ

Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman maçın ardından yaptığı değerlendirmede; Milosevic, Riad Bajic ve Ömer Ali Şahiner’in maça tam anlamıyla hazır olmamalarının skoru etkilediğini söyledi

A+A-

Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman maçın ardından değerlendirmelerde bulundu. MKE Ankaragücü’nü tebrik eden başarılı teknik adam, rakibinin doğru savunma yaparak kendilerini zorladıklarını kaydetti. 10. dakikadan itibaren oyunun kontrolünün Konyaspor’da olduğunu ve güzel ataklar yapıldığını kaydeden teknik adam “Zaman zaman birisi direk olmak üzere, beceri eksikliğimiz ve kaleci Korcan başta olmak üzere Ankaragücü savunmasının her topa blok yapması üzerine istediğimizi elde edemedik. Geçen seneden kalan izlerden dolayı, Konya kamuoyunun da galibiyetlerle ilgili skora ihtiyacı var onunda farkındayım bugün çok istiyorduk fakat başaramadık” şeklinde konuştu.

SKORU ETKİLEDİ

Milosevic, Riad Bajic ve Ömer Ali Şahiner’in maça tam anlamıyla hazır olmadıklarını ve bu durumunda skora yansıdığını söyleyen Kocaman, “Bizi sonuca götürecek, ne yaptıkları belli olan ve ne yapacaklarını kestirebileceğimiz oyuncularımızın maça yüzde 60 oranında hazır olmaları skoru etkiledi. Erdon Daci’nin bu gece bizim için en etkin oyunculardan görünüyordu ama hazır olmadıklarını gördük. Bu durumlar da skora yansıdı” dedi. (Ayşegül Ertul)

 

HABERE YORUM KAT

3 Yorum