1. HABERLER

  2. YEREL

  3. SMMMO'DA SEÇİMİ ÖZSELEK KAZANDI
SMMMO'DA SEÇİMİ ÖZSELEK KAZANDI

SMMMO'DA SEÇİMİ ÖZSELEK KAZANDI

SMMMO seçimleri yapıldı. 4 adayın yarıştığı seçimlerde gelenek bozulmadı ve 26 yıldır olduğu gibi yeni başkan yine Birlik Grubu’ndan çıktı

A+A-

Haber: Muhammet Esad Çağla

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası 22. olağan genel kurulunda yapılan seçim sonucunda yeni başkan Seyit Faruk Özselek oldu. SMMM Odası’nda yapılan genel kurulda 4 aday yarışırken, rakiplerinden daha fazla oy alan Meslekte Birlik Grubu Başkan Adayı Seyit Faruk Özselek seçimlerin galibi oldu. Özselek 685 oy alırken, Dayanışma Grubu Adayı İbrahim Paparacı 626, Değişim Grubu Adayı Celal Emiroğlu 161 ve Bağımsız Aday Necdet Servet Metin 8 oy aldı.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Bu sonuçların ardından SMMMO’da gelenek de bozulmamış oldu. 26 yıl önce kurulun odada bugüne kadar hep Birlik Grubu adayı başkan olmuştu. Seyit Faruk Özselek  de geleneğin devamını sağlayıp bayrağı İsmail Turan’dan devraldı. Çarşaf liste sonucunda kesin olmayan sonuçlara göre yeni yönetimde şu isimler yer aldı: S. Faruk Özselek, Ramazan Bayram, Süleyman Erçik, İsmail Kırgız, İbrahim Paparacı, Abdil Erdal ve Mehmet Uyanık. 

whatsapp-image-20160515-001.jpg

2-091.jpg

HABERE YORUM KAT