1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. Taarruz başlıyor
Taarruz başlıyor

Taarruz başlıyor

Konyaspor yönetimine seçilen Hilmi Kulluk ve ekibi, yarınitibariyle taarruza başlıyor. Kulluk ve ekibi, görev dağılımının ardından teknik direktör belirlemek için kolları sıvayacak. Takımı ligde tutan ve Konya’da kalmak isteyen Sergen Yalçın’ın yanı sıra,

A+A-

Cuma günü yapılan olağanüstü genel kurulda Atiker Konyaspor başkanlığına seçilen Hilmi Kulluk ve ekibi, yarından itibaren yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. İlk olarak görev dağılımı yapacak yönetim, ardından teknik heyeti belirlemek için kolları sıvayacak.

İLK OLARAK GÖREV DAĞILIMI

8 Haziran’da Konyaspor başkanlığına seçilen Hilmi Kulluk ve ekibi, bu hafta içinde ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirecek. Yöneticiler, buradaki ilk toplantıda görev dağılımı gerçekleştirerek, yeni sezon planlamasında yoğunlaşacak.

SERGEN, KONYA’DA KALMAK İSTİYOR

Geçtiğimiz sezon zor bir süreçte Konyaspor’un başına geçerek takımın ligde kalmasında önemli rol oynayan teknik direktör Sergen Yalçın, yeni sezonda da Konya’da kalmak istiyor. Çoğu kesim, hocanın zor bir dönemde takıma gelerek elini taşın altına koyduğunu ve yeni sezonda da takımın başında kalması gerektiğini savunuyor. Bunun yanı sıra, Sergen Yalçın da Konyaspor’un seçimini bekleyerek yeni yönetimle masaya oturmayı planlıyordu.

RIZA ÇALIMBAY İDDİASI

Sezonu Trabzonspor’da geçiren ve buradaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Rıza Çalımbay, Konyaspor’un aday listesinde yer alıyor. Yeşil-beyazlı yöneticiler, öncelikli olarak Sergen Yalçın ile masaya otururken, hoca ile anlaşılamaması durumunda ise Rıza Çalımbay’a yönelecek. Rıza Hoca, bu sezonki planlamasıyla ilgili kendisine sorulan sorulara, “Beklediğim bir takım var” yanıtı verirken, bu beklentisinin Konyaspor ve başkanlık seçimi olduğu iddia edildi.

Haber: Hasan Yıldırım

HABERE YORUM KAT