Tanju Özcan değişim ve adalet için Bolu'dan CHP Genel Merkezi'ne yürüyecek

Tanju Özcan değişim ve adalet için Bolu'dan CHP Genel Merkezi'ne yürüyecek
Cumhuriyet Halk Partisi'nin MYK toplantısında hakkında kesin ihraç istemiyle disipline sevk istemi çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Değişim ve adalet için 3 Temmuz'da Bolu Meydanı'ndan Ankara'ya CHP Genel Merkezi'ne yürüyeceğim" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin MYK toplantısında hakkında kesin ihraç istemiyle disipline sevk istemi çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a diktatör diyor ama kendisi de koltuğu bırakmıyor. Değişim ve adalet için 3 Temmuz'da Bolu Meydanı'ndan Ankara'ya CHP Genel Merkezi'ne yürüyeceğim" dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Meclisi'nin bir kadın üyesiyle yaşadığı diyalog sonrasında parti kurallarıyla bağdaşmayan tutum ve davranışları nedeniyle geçtiğimiz yıl disipline sevk edilmişti. CHP Yüksek Disiplin Kurulu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a 1 yıl geçici çıkarma cezası vermişti. 9 gün önce CHP'ye geri dönen Tanju Özcan, bugün yapılan MYK toplantısında 2'nci kez kesin ihraç istemiyle CHP Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

"Koltuğu bırakmak istemiyor"

Kararla ilgili konuşan Tanju Özcan, "Beklemediğim bir şey değil. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a diktatör diyor ama kendisi de koltuğu bırakmıyor. Değişim ve adalet için 3 Temmuz'da Bolu Meydanı'ndan Ankara'ya CHP Genel Merkezi'ne yürüyeceğim" dedi.

Tanju Özcan değişim ve adalet için Bolu'dan CHP Genel Merkezi'ne yürüyecek

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.