1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Tekirdağ'da "Çocuk Şenliği" başladı
Tekirdağ'da "Çocuk Şenliği" başladı

Tekirdağ'da "Çocuk Şenliği" başladı

TEKİRDAĞ (AA) - Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen "Çocuk Şenliği" başladı.Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi'nde...

A+A-

TEKİRDAĞ (AA) - Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen "Çocuk Şenliği" başladı.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi'nde düzenlenen şenlik kapsamında çocuklar için havalı oyun parkı, tiyatro gösterileri, müzik dinletileri ve atölye çadırı içerisinde boya ve çeşitli etkinlikler yapacakları alan oluşturuldu.

Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen sene 15 bin çocuğun katıldığı büyük bir şenlik yaptıklarını, geçen yılın deneyimiyle bu şenlikte daha fazla çocuk ağırlayacaklarını ifade etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir coşkuyla kutlayacaklarını vurgulayan Eşkinat, "Gerçekten inanılmaz bir şölen oluyor, çocuklarımız çok mutlu oluyorlar. Birçok noktada aktivitelerimiz var. Her çocuğumuzun sabahtan akşama kadar sıkılmadan vakit geçirebileceği bir alan hazırladık." diye konuştu.

Tekirdağ İlkokulu öğrencilerinden 11 yaşındaki Ali Tamer Güner de şenlikte arkadaşlarıyla çok güzel bir gün geçirdiklerini söyledi.

20 bin çocuğun katılımının beklendiği etkinlikler 24 Nisan'a kadar devam edecek.

Tekirdağ'da "Çocuk Şenliği" başladı

Tekirdağ'da "Çocuk Şenliği" başladı

HABERE YORUM KAT