TFF 3. Lig'de 12. haftanın ardından gruplarda görünüm
TFF 3. Lig'de 12. hafta maçları oynandı. 3. Grup'ta Osmaniyespor FK'ya deplasmanda son dakika golüyle 1-0 mağlup olan 1922 Konyaspor, galibiyet özlemine son veremedi.
2 GRUP'TA LİDER DEĞİŞTİ
TFF 3. Lig'de tamamlanan 12. hafta maçlarının ardından 2. Grup'ta TPAO Batman Petrolspor liderliğe yükselirken, diğer gruplarda liderler değişmedi. 1. Grup'ta Aliağa, 2. Grup'ta TPAO Batman Petrolspor, 3. Grup'ta Karaköprü Belediyespor, 4. Grup'ta ise Bitexen Adana 1954 FK haftayı lider tamamladı.
PUAN DURUMU VE TOPLU SONUÇLAR:
1. GRUP:
O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1.ALİAĞA FUTBOL A.Ş. | 12 | 9 | 3 | 0 | 23 | 5 | 18 | 30 |
2.KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş | 11 | 8 | 2 | 1 | 19 | 7 | 12 | 26 |
3.AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR | 11 | 5 | 5 | 1 | 11 | 6 | 5 | 20 |
4.EDİRNESPOR | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | 9 | 8 | 18 |
5.52 ORDUSPOR FK | 12 | 4 | 5 | 3 | 11 | 11 | 0 | 17 |
6.İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ | 11 | 5 | 2 | 4 | 10 | 11 | -1 | 17 |
7.KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 11 | 2 | 14 |
8.MARDİN 1969 SPOR | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 11 | 2 | 14 |
9.KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ | 11 | 4 | 2 | 5 | 9 | 11 | -2 | 14 |
10.TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 17 | -4 | 13 |
11.GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. | 11 | 2 | 6 | 3 | 8 | 11 | -3 | 12 |
12.ARTVİN HOPASPOR | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 12 | -2 | 10 |
13.MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ | 11 | 2 | 3 | 6 | 6 | 10 | -4 | 9 |
14.KARABÜK İDMANYURDU SPOR | 11 | 2 | 2 | 7 | 7 | 21 | -14 | 8 |
15.TARSUS İDMAN YURDU | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 23 | -17 | 6 |
TOPLU SONUÇLAR
Küçükçekmece Sinopspor-Karabük İdmanyurdu: 1-2
Malatya Arguvanspor-Edirnespor: 1-2
Mardin 1969-Kırıkkalegücü: 2-0
Tarsus İdman Yurdu-Kepezspor: 1-3
Ayvalıkgücü Belediyespor-Aliağa Futbol: 1-1
Artvin Hopaspor-İnegöl Kafkasspor: 0-0
52 Orduspor-Talasgücü Belediyespor: 0-0
2. GRUP:
O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1.TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. | 11 | 7 | 3 | 1 | 20 | 5 | 15 | 24 |
2.TURGUTLUSPOR | 12 | 7 | 3 | 2 | 19 | 12 | 7 | 24 |
3.KARŞIYAKA | 11 | 7 | 1 | 3 | 21 | 11 | 10 | 22 |
4.EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ | 12 | 6 | 3 | 3 | 19 | 16 | 3 | 21 |
5.PAZARSPOR | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 17 |
6.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 | 12 | 0 | 17 |
7.AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ | 11 | 4 | 4 | 3 | 11 | 13 | -2 | 16 |
8.ERGENE VELİMEŞE SPOR | 11 | 5 | 1 | 5 | 8 | 10 | -2 | 16 |
9.3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR | 11 | 3 | 6 | 2 | 9 | 7 | 2 | 15 |
10.SİLİFKE BELEDİYE SPOR | 11 | 4 | 1 | 6 | 10 | 15 | -5 | 13 |
11.HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 15 | -3 | 11 |
12.KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ | 12 | 3 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 11 |
13.SAPANCA GENÇLİKSPOR | 11 | 3 | 1 | 7 | 13 | 22 | -9 | 10 |
14.AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR | 11 | 3 | 1 | 7 | 7 | 16 | -9 | 10 |
15.KEMERKENT BULVARSPOR | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 | 12 | -6 | 8 |
TOPLU SONUÇLAR
Kemerkent Bulvarspor-3Gen Holding Elazığspor: 1-1
Amasyaspor FK-Turgutluspor: 1-1
Efeler 09-Karşıyaka: 2-3
Hacettepe 1945-Silifke Belediyespor: 0-0
Kelkit Hürriyetspor-Anadolu Üniversitesi: 1-3
Sapanca Gençlikspor-Ergene Velimeşespor: 2-0
Amber Çay Eynesil Belediyespor-TPAO Batman Petrolspor: 0-2
3. GRUP:
O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1.KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR | 12 | 10 | 2 | 0 | 26 | 9 | 17 | 32 |
2.KUŞADASISPOR | 12 | 7 | 3 | 2 | 19 | 12 | 7 | 24 |
3.SİLİVRİSPOR | 11 | 7 | 2 | 2 | 20 | 11 | 9 | 23 |
4.BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 11 | 13 | 20 |
5.MERKÜR JET ERBAASPOR | 11 | 5 | 5 | 1 | 20 | 8 | 12 | 20 |
6.FATSA BELEDİYESPOR | 11 | 5 | 4 | 2 | 11 | 9 | 2 | 19 |
7.BELEDİYE KÜTAHYASPOR | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 | 11 | 9 | 18 |
8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. | 11 | 5 | 3 | 3 | 9 | 7 | 2 | 18 |
9.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ | 12 | 5 | 2 | 5 | 15 | 13 | 2 | 17 |
10.ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ | 11 | 3 | 3 | 5 | 9 | 15 | -6 | 12 |
11.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. | 11 | 2 | 5 | 4 | 7 | 8 | -1 | 11 |
12.AKHİSARSPOR | 11 | 2 | 2 | 7 | 9 | 26 | -17 | 8 |
13.SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 22 | -14 | 2 |
14.1922 KONYASPOR | 11 | 0 | 2 | 9 | 1 | 16 | -15 | 2 |
15.BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR | 11 | 0 | 2 | 9 | 1 | 21 | -20 | 2 |
TOPLU SONUÇLAR
Büyükçekmece Tepecikspor-Onvo Ağrı 1970: 4-0
Sivas Dört Eylül-Silivrispor: 1-2
Bornova 1877-Akhisarspor: 4-0
Merkür Jet Erbaaspor-Kuşadasıspor: 0-0
Fatsa Belediyespor-Belediye Kütahyaspor: 0-0
Karaköprü Belediyespor-Bayburt Özel İdare: 1-0
Osmaniyespor FK-1922 Konyaspor: 1-0
4. GRUP:
O | G | B | M | A | Y | AV | P | |
1.BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ | 11 | 9 | 2 | 0 | 30 | 7 | 23 | 29 |
2.SEBAT GENÇLİK SPOR | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 | 13 | 8 | 20 |
3.MUŞ 1984 MUŞSPOR | 11 | 6 | 2 | 3 | 14 | 13 | 1 | 20 |
4.BURSA YILDIRIM SPOR | 11 | 4 | 5 | 2 | 16 | 14 | 2 | 17 |
5.ARMONİ ALANYA KESTELSPOR | 11 | 4 | 4 | 3 | 11 | 10 | 1 | 16 |
6.GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ | 11 | 4 | 4 | 3 | 13 | 14 | -1 | 16 |
7.ORDUSPOR 1967 A.Ş. | 12 | 4 | 3 | 5 | 19 | 12 | 7 | 15 |
8.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR | 11 | 4 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 15 |
9.TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR | 11 | 4 | 3 | 4 | 8 | 12 | -4 | 15 |
10.BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş | 12 | 3 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 13 |
11.İDAŞ ÇATALCASPOR | 11 | 1 | 8 | 2 | 8 | 9 | -1 | 11 |
12.BALIKESİRSPOR | 12 | 2 | 5 | 5 | 8 | 16 | -8 | 11 |
13.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR | 11 | 3 | 1 | 7 | 14 | 21 | -7 | 10 |
14.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | 14 | -7 | 9 |
15.23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 20 | -9 | 9 |
TOPLU SONUÇLAR
Bergama Sportif Faaliyetler-Tokat Belediye Plevnespor: 0-1
Bursa Yıldırımspor-Sebat Gençlikspor: 1-1
Balıkesirspor-Bitexen Adana 1954: 0-0
23 Elazığ FK-Siirt İl Özel İdaresi: 1-2
Nevşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: 1-0
İdaş Çatalcaspor-Güneş Holding Çankayaspor: 1-1
Muş 1984 Muşspor-Orduspor 1967: 0-3
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.