1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. TÜMOSAN Sivaslı çiftçileri Konya'daki fabrikasında ağırladı
TÜMOSAN Sivaslı çiftçileri Konya'daki fabrikasında ağırladı

TÜMOSAN Sivaslı çiftçileri Konya'daki fabrikasında ağırladı

SİVAS (AA) - Traktör ve dizel motor üretiminde 40. yılını dolduran TÜMOSAN, Sivaslı çiftçileri Konya'daki fabrikasında ağırladı.TÜMOSAN fabrikasından...

A+A-

SİVAS (AA) - Traktör ve dizel motor üretiminde 40. yılını dolduran TÜMOSAN, Sivaslı çiftçileri Konya'daki fabrikasında ağırladı.

TÜMOSAN fabrikasından yapılan yazılı açıklamada, "Bu yıl 38. düzenlenen 'TÜMOSAN Fabrika Günleri' çerçevesinde bu hafta Sivas bölgesinden 50 çiftçi Konya'da ağırlandı." denildi.

TÜMOSAN Pazarlama Müdürü Tuncay Abay ve Fabrika Müdürü Osman Babaoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaret sırasında, çiftçiler, traktör ve motor üretimini yerinde inceleme fırsatı bulduğu belirtildi.

Açıklamanın devamında, Sivas bölgesinden gelen çiftçileri misafir etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten eden TÜMOSAN Genel Müdür Yardımcısı Serhun Olgun'un, "Yerli motor ve traktör üretiminin Türk tarımı açısından uygun fiyatlı bir ürün. Bunun bilincinde olan çiftçilerimiz, TÜMOSAN'ın sahip olduğu üretim teknolojisini yerinde gördükten sonra memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Ayrıca 2016 yılı içerisinde fabrikamızda 100'ün üzerinde çiftçi grubu ağırlamayı planlamaktayız." dediği ifade edildi.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT