1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. “Turkcell Teknoloji Otobüsü”nün yeni durağı Konya
“Turkcell Teknoloji Otobüsü”nün yeni durağı Konya

“Turkcell Teknoloji Otobüsü”nün yeni durağı Konya

“Turkcell Teknoloji Otobüsü” 4.5G hızıyla yaşanan teknolojik dönüşümü Türkiye’ye deneyimletmek için yola koyuldu. 4.5G deneyimini yaşamak isteyen tüm teknoloji meraklılarının ağırlanacağı “Turkcell Teknoloji Otobüsü”nün beşinci durağı da Konya olacak

A+A-

Turkcell, Türkiye’nin en yüksek 4.5G hızını Türkiye’nin deneyimine sunmak için kolları sıvadı. Mobil internet hızını ortalama 10 kat artıran ve Türkiye’deki en büyük teknolojik dönüşümü yaşatacak 4.5G’nin getirdiği yenilikleri ve imkanları insanların test etmesi için hazırlanan “Turkcell Teknoloji Otobüsü” Anadolu için yola çıktı. Beşinci durağının Konya olduğu “Turkcell Teknoloji Otobüsü” 17-18 Mayıs’ta Konya Selçuk Üniversitesi’nde, 19-22 Mayıs tarihleri arasında da Konya Kule Sitesi’nde ziyarete gelen tüm teknoloji meraklılarını ağırlayacak.

Turkcell Teknoloji Otobüsü Konyalıları 4.5G hız deneyimi için bekliyor

4.5G hız deneyiminin yaratıcı oyun ve birbirinden renkli etkinliklerle Konyalılara yaşatılacağı “Turkcell Teknoloji Otobüsü”nde, konuklar 4D Roller Coaster ile kesintisiz eğlencenin keyfini çıkaracak. Katılımcılar, İstanbul’da özel olarak hazırlanan bir depoda bulunan iş makinasını Turkcell 4.5G teknolojisiyle Konya’da otobüsün içerisinde kumanda edebilme fırsatı da yakalayabilecek. Bunların dışında ziyaretçiler, otobüste fizy, Turkcell TV+ gibi servislerle en yeni teknolojik cihazları da yakından tanıma şansı yakalayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT