Türkiye Basketbol Ligi'nde görünüm

Türkiye Basketbol Ligi'nde görünüm

Türkiye Basketbol Ligi'nde görünüm... TBL puan durumu... TBL sonuçlar...

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi (TBL) 2021-2022 sezonunda 6. hafta müsabakaları tamamlandı. Ligde Samsunspor - Fethiye Belediyespor ve Kocaeli BŞB Kağıtspor-TED Ankara Kolejliler müsabakaları TRT Spor Yıldız'dan yayınlandı. Diğer karşılaşmalar ise TBF YouTube kanalından canlı olarak basketbolseverlerle buluştu.

KONYASPOR’DAN ÖNEMLİ GALİBİYET

Ligdeki Konya temsilcisi Beysu Konyaspor, lider Bornova Belediyesi Karşıyaka’yı deplasmanda yenerek kritik bir galibiyete imza attı. Rakibini liderlik koltuğundan indiren yeşil-beyazlılar için mücadele önemli bir güç testi oldu. Daha önce Samsunspor’a yenilen Konyaspor, Bornova Belediyespor galibiyetiyle özgüven kazandı. Beysu Konyaspor ligin 7. haftasında 13 Kasım 2021 Cumartesi günü henüz galibiyeti olmayan Akhisar Beldiyespor’u konuk edecek.

SAMSUN YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM ETTİ

Misli.com TBL’de 6. hafta oynanan maçlardan alınan sonuçlar şu şekilde: Samsunspor 83-74 Fethiye Belediye Spor, HDI Sigorta Antalya Güneşi 88-80 Finalspor, Mamak Belediyespor 102-99 Manisa Büyükşehir Belediyespor, Bornova Belediyesi Karşıyaka 59-69 Beysu Konyaspor Basketbol, Akhisar Belediye Basketbol 85-86 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Mersin Büyükşehir Belediyespor 85-91 Sigortam.Net, Akran Gemlik Basketbol 83-75 OGM Ormanspor, Kocaeli BŞB Kağıtspor 69-78 TED Ankara Kolejliler.

TBL PUAN DURUMUOGMAYP
1.Samsunspor66049845312
2.Konyaspor65148843011
3.Bornova Bld.65150947611
4.Mamak Bld.64251048910
5.Sigortam.net64250647010
6.Gemlik Basket64247247710
7.Manisa BŞB6334934629
8.Balıkesir BŞB6334824889
9.Ormanspor6334534629
10.TED Kolejliler6245074848
11.Finalspor6244665218
12.Mersin BŞB6244765018
13.Kağıtspor6244254508
14.Antalya Güneşi6244074578
15.Fethiye Bld.6154584727
16.Akhisar Bld.6064515096

e57e8186b33c4d89aa807ca18a4c6f48-639136ef70ba4d9ab0ff2e8024e1251e-misli-com-turkiye-basketbol-ligi-logolar01.jpg

HAFTANIN MAÇLARI

12 Kasım Cuma
18.00 Manisa Büyükşehir Belediye Spor – Samsunspor (TRT Spor Yıldız)
13 Kasım Cumartesi
14.00 OGM Ormanspor - TED Ankara Kolejliler
15.45 Fethiye Belediye Spor - Mersin Büyükşehir Belediyesi
17.30 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Akran Gemlik Basketbol
14 Kasım Pazar
14.00 Sigortam.Net - Bornova Belediyesi Karşıyaka
15.45 Final Spor - Mamak Belediyesi
17.30 Beysu Konyaspor Basketbol - Akhisar Belediye Basketbol
15 Kasım Pazartesi
18.00 HDI Sigorta Antalya Güneşi - Kocaeli BŞB Kağıtspor (TRT Spor Yıldız)

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.