1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. "Türkiye Gençlik Ödülleri" sahiplerini buldu
"Türkiye Gençlik Ödülleri" sahiplerini buldu

"Türkiye Gençlik Ödülleri" sahiplerini buldu

İSTANBUL (AA) - MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği iş birliğinde düzenlenen "Türkiye Gençlik Ödülleri" sahiplerini buldu.Dünya...

A+A-

İSTANBUL (AA) - MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği iş birliğinde düzenlenen "Türkiye Gençlik Ödülleri" sahiplerini buldu.

Dünya Gençlik Politikaları Derneği Başkanı Maksut Coşkun Dokunulmaz, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada, yaklaşık 17 sene önce bir hayal kurduğunu belirterek, "Gençlerin hayatına bir değer katmak, onların ülkemize faydalı olması için bir dernek kurdum. İlk tuttuğumuz küçük ofiste tek bir branşla eğitim vermeye başladık. Şu an 32 branşta eğitim veriyoruz." dedi.

Dört yıl boyunca cezaevindeki çocuklara eğitim verdiğini dile getiren Dokunulmaz, "Gençlerimiz ne kadar gelişirse geleceğimiz o kadar iyi olur. Ben de 15 yıldır hayatımı gençlerin hayalini gerçekleştirmeye adadım." ifadesini kullandı.

Radyo programcısı Ceyhun Yılmaz'ın sunduğu törende, "En İyi Erkek Sinema Filmi Oyuncusu" ödülüne layık görülen Ahmet Kural, konuşmasını kısa tutacağını ifade ederek, "Zor günlerde gülmek ve güldürebilmek dileğiyle." şeklinde konuştu.

"En İyi Kadın Sporcu" ödülünü alan Merve Aydın ise, ilk ödülünü aldığı için çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Beni destekleyen, bana değer veren ve ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum. Mutluyum, gururluyum." dedi.

Ayrıca, Türk Silahlı Kuvvetleri, Koray Avcı, Athena, Buray, Mustafa Ceceli, Sıla, Derimod, Tuba Büyüküstün, Barış Arduç, Barış Yöş, Meriç Acemi, Kiralık Aşk, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Dumankaya, Düğün Dernek, Ezgi Mola, Powertürk, Star TV, ATV Ana Haber, Beyaz Show, Beyazıt Öztürk, Yüzde % Futbol, Âlem Fm, Adem Metan, Mehmet Sepil, Acun Ilıcalı, Arda Turan, Ülker, Sahibinden.Com, Kiğılı, Mavi, Zorlu Center, Anadolu Üniversitesi, Ziraat Bankası, THY, Bir Dileğim Var, Kaan Terzioğlu, Sedat Peker, Güler Sabancı ve Alaattin Çağıl ödüle layık görüldü.


HABERE YORUM KAT