1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Vali Kılıçlar'dan gazilere ziyaret
Vali Kılıçlar'dan gazilere ziyaret

Vali Kılıçlar'dan gazilere ziyaret

Ankara Valisi Kılıçlar, GATA'da tedavi gören gazi asker ve polis ile vatandaşları ziyaret etti

A+A-

ANKARA (AA) - Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, terörle mücadele operasyonlarında yaralanan ve tedavileri Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesi'nde (GATA) devam eden asker ve polisler ile vatandaşları ziyaret etti.

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, GATA Komutanı Korgeneral Ömer Paç tarafından hastane girişinde karşılanan Kılıçlar, 4. Kolordu ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Ferdi Korkmaz, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Selim Çelenk, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Yavuz ile birlikte yaralı asker, polis ve vatandaşları tek tek ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Hastanede gaziler ve yakınları ile bir süre görüşen Kılıçlar, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Doktor ve yardımcı sağlık görevlilerinin, yaralıların taburcu olmaları için tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Kılıçlar, "Bizler de bir an önce evlatlarınıza kavuşmanız için dua ediyoruz. Devletimiz ve milletimiz her zaman sizin ve evlatlarınızın yanında olacaktır. Gösterdiğiniz sabır ve metanetten dolayı teşekkür ederim." ifadesini kullandı.


HABERE YORUM KAT