1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. "X-Men: Apocalypse" yarın vizyona girecek
"X-Men: Apocalypse" yarın vizyona girecek

"X-Men: Apocalypse" yarın vizyona girecek

Yönetmen Bryan Singer, eleştirmenlerce beğenilen "X-Men: Geçmiş Günler Gelecek" filminin ardından çektiği "X-Men: Apocalypse" ile mutantların savaşına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor

A+A-

İSTANBUL (AA) - Bryan Singer'ın yönettiği ve James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Olivia Munn, Evan Peters ile Sophie Turner'ın oynadığı "X-Men: Apocalypse" izleyici ile buluşacak.

Aksiyon ve bilim kurgu türündeki filmin konusu özetle şöyle:

"X-Men evreninin en güçlü mutantı olan Apocalypse, binlerce yıllık uykusundan uyandığında dünyayı tanınmaz bir halde bulur. Gördükleri karşısında çok sinirlenen Apocalypse, dünyayı tamamen yerle bir edip baştan kurmaya karar verir ve bunun için kendine 4 yardımcı bulur. Dünyanın yok olma tehlikesini karşı Mystique, Profesör X ve diğer mutantlar güçlerini birleştirip dünyayı kurtarmak zorundadır."

Yönetmen Bryan Singer, eleştirmenlerce beğenilen "X-Men: Geçmiş Günler Gelecek" filminin ardından beyazperdeye taşıyacağı "X-Men: Apocalypse" ile mutantların savaşına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

"X-Men: Geçmiş Günler Gelecek" ile film listelerinde üst sıralarda kendilerine yer bulan filmin yapımcıları, yeni seri ile beklentileri bir önceki filmin de üzerine çıkarmayı hedefliyor.

HABERE YORUM KAT