Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım3,4331,4284,41
Acıpayam Selüloz10,848,4070,17
Adel Kalemcilik11,992,65-23,63
Adese Alışveriş Ticaret1,532,687,12
Afyon Çimento2,761,4721,14
Ak Enerji1,1310,783,67
Akbank5,521,47-31,94
Akçansa7,873,83-18,82
Akdenız Güvenlık Hız.1,881,62-10,90
Akfen GMYO3,121,96-22,96
Akın Tekstil14,609,695,87
Akiş GMYO3,424,27-15,35
Akmerkez GMYO27,000,0020,51
Aksa6,500,31-7,19
Aksa Enerji4,55-2,5719,74
Aksigorta6,409,0318,13
Aksu Enerji9,720,00-34,63
Alarko Carrıer63,4014,445,67
Alarko GMYO14,851,99-2,19
Alarko Holding5,208,56-12,61
Albaraka PY Batışehir GMYF1.231,800,000,89
Albaraka PY Dükkan GMYF1.166,600,000,93
Albaraka PY One Tower GMYF1.181,100,000,93
Albaraka Türk1,330,00-13,07
Alcatel Lucent Teletaş19,371,5760,88
Alkim Kağıt10,53-6,4894,29
Alkim Kimya12,90-9,15108,00
Altınyağ1,40-2,78241,46
Altınyunus Çeşme32,6030,40226,33
Anadolu Cam4,277,02-2,06
Anadolu Efes17,915,73-22,40
Anadolu Grubu Holding16,856,85-4,21
Anadolu Hayat Emek.6,66-1,199,45
Anadolu Isuzu11,533,87-5,26
Anadolu Sigorta5,7312,3537,96
Anel Elektrik3,690,8214,95
Arçelik15,524,58-25,53
ARD Bilişim Teknolojileri32,20-10,90
Arena Bilgisayar15,221,26108,92
Armada Bilgisayar22,842,7039,35
Arsan Tekstil4,365,3121,79
Artı Yatırım Holding2,25-21,60177,78
Aselsan29,281,4639,83
Ata GMYO3,25-7,41-28,26
Atakule GMYO1,645,81-14,58
Atlantis Yatırım Holding1,531,3253,00
Atlas Yat. Ort.1,6211,7212,50
AvivaSA Emeklilik Hayat13,307,61-0,79
Avrasya GMYO1,904,9725,83
Avrasya Petrol ve Tur.2,5117,2937,91
Avrasya Stratejik GMYF1.428,200,0411,07
Avrupa Yatırım Holding1,80-3,2316,88
Ayen Enerji3,311,85-4,61
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,95-0,6734,70
Aygaz10,755,70-11,49
Bagfaş18,190,008,15
Bak Ambalaj8,89-0,7820,95
Balatacılar Balatacılık2,551,19105,65
Bantaş Ambalaj3,234,5328,17
Banvit25,825,4739,04
Baştaş Başkent Çimento3,655,8040,93
Batı Çimento2,923,55-11,78
Batısöke Çimento1,3412,612,29
Bera Holding3,750,81-2,60
Berkosan Yalıtım3,700,2735,04
Beşiktaş Futbol Yat.2,143,38-12,65
Beyaz Filo3,74-5,0818,35
Bilici Yatırım7,504,3171,62
Bim Mağazalar63,2011,8636,77
Birko Mensucat0,504,1761,29
Birlik Mensucat1,47-2,6528,95
Bizim Mağazaları12,640,9613,16
Bomonti Elektrik4,10-0,24220,31
Borusan Mannesmann10,183,35-11,09
Borusan Yat. Paz.64,503,537,66
Bosch Fren Sistemleri274,502,39-4,61
Bossa9,300,4315,38
Brisa11,2417,9419,84
Burçelik8,3615,1543,89
Burçelik Vana17,626,0881,46
Bursa Çimento4,120,242,91
Carrefoursa7,55-2,3360,30
Casa Emtia Petrol22,3612,59138,13
Ceo Event Medya3,520,28-3,88
Coca Cola İçecek40,4411,594,50
Cosmos Yat. Holding3,03-2,2648,53
Credıtwest Faktorıng3,3734,8017,01
Çelebi86,950,40-14,84
Çelik Halat10,362,0759,38
Çemaş Döküm1,092,83-13,04
Çemtaş7,490,67-7,86
Çimbeton86,009,35108,43
Çimentaş39,1046,22160,67
Çimsa7,732,79-14,87
Çuhadaroğlu Metal3,22-1,230,94
Dagi Giyim3,83-11,3453,20
Dagi Yatırım Holding6,4317,77184,51
Dardanel10,0511,92165,17
Datagate Bilgisayar9,302,5419,08
Demısaş Döküm3,783,008,62
Denge Holding1,51-3,2110,22
Deniz GMYO3,99-0,25-20,99
Denizli Cam7,441,78-10,79
Derimod7,04-3,56-1,40
Derlüks Deri4,652,4214,93
Desa Deri4,472,05-1,54
Despec Bilgisayar6,797,6160,14
Deva Holding17,75-6,0898,82
Diriteks Diriliş Tekstil1,32-2,9469,23
Ditaş Doğan16,43-1,3272,67
DO-CO344,409,33-38,94
Doğan Burda13,502,74122,41
Doğan Holding1,90-0,525,82
Doğtaş Kelebek Mobilya1,870,5413,33
Doğusan2,264,158,65
Doğuş GMYO5,171,7714,13
Doğuş Otomotiv10,165,286,72
Döktaş Dökümcülük25,12-0,32-20,62
Duran Doğan Basım16,87-1,9820,16
Dyo Boya5,157,075,10
Eczacıbaşı İlaç5,70-1,2156,14
Eczacıbaşı Yatırım12,343,6128,11
Edip Gayrimenkul1,954,2840,29
Ege Endüstri552,00-1,81-1,88
Ege Gübre57,20-0,3514,86
Ege Profil15,411,5228,74
Ege Seramik4,232,1714,02
Egeli & Co Tarım Girişim1,17-18,75265,62
Egeli&Co Enerji Yatırım0,83-27,19112,82
Egeli&Co Yatırım Holding0,60-30,23200,00
Egeplast16,31-5,5030,48
Ekiz Kimya11,10-34,361719,67
Emek Elektrik2,1111,0532,70
Eminiş Ambalaj3,51-7,39130,92
Emlak Konut GMYO1,368,80-6,85
Enerjisa Enerji8,052,6819,51
Enka İnşaat6,14-0,81-1,79
Erbosan20,245,25-18,98
Ereğli Demir Çelik8,061,90-10,84
Ersu Gıda5,401,12160,87
Escort Teknoloji3,910,00181,29
Etiler Gıda3,222,2231,43
Euro Kapital Yat. Ort.1,81-2,698,38
Euro Trend Yat. Ort.1,492,7619,20
Euro Yat. Ort.1,61-4,7336,44
Euro Yatırım Holding1,472,08-2,00
Fenerbahçe Futbol10,455,13-27,78
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,970,00-13,13
F-M İzmit Piston52,90-0,4711,69
Fonet Bilgi Teknolojileri10,43-1,1435,63
Ford Otosan60,504,31-8,49
Formet Çelik Kapı4,806,9060,00
Frigo Pak Gıda12,701,60-2,01
Galatasaray Sportif2,698,4732,51
Garanti Bankası7,54-2,08-32,32
Garanti Faktoring4,665,1920,41
Garanti Yat. Ort.1,625,1950,00
Gedik Y. Men. Değ.19,602,08250,00
Gedik Yatırım Holding25,50-4,99231,60
Gediz Ambalaj9,456,1839,79
Gentaş2,250,002,74
Gersan Elektrik3,90-4,1822,26
Global Men. Değ.3,7019,7496,81
Global Yat. Holding3,569,20-26,90
Good-Year5,062,8524,94
Göltaş Çimento15,763,75-11,41
Gözde Girişim3,992,57-22,37
GSD Denizcilik3,2710,1027,73
GSD Holding1,764,1418,12
Gübre Fabrik.19,868,52119,69
Güler Yat. Holding14,48-19,73613,30
Güneş Sigorta3,2810,8150,46
Halk GMYO1,492,7622,13
Halk Sigorta4,00-2,20102,02
Hatay Tekstil9,92-0,5044,40
Hedef Girişim2,321,31-11,11
Hektaş15,0014,5987,03
HUB Girişim22,30-7,62137,52
Hürriyet Gzt.1,6212,5042,11
ICBC Turkey Bank4,480,90-14,99
İdealist Danışmanlık3,53-5,876,33
İdealist GMYO4,19-7,1036,93
İhlas Ev Aletleri1,782,89-43,13
İhlas Gayrimenkul1,204,350,00
İhlas Gazetecilik3,50-1,13-48,60
İhlas Holding0,681,49-25,27
İhlas Yayın Holding1,01-0,98-0,98
İndeks Bilgisayar11,221,5415,67
Info Yatırım6,89-4,31-22,58
İntema10,0910,768,96
İpek Doğal Enerji14,151,8083,29
İskenderun Demir Çelik7,112,89-11,24


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.