Yatırımcı rehberi (9)

Yatırımcı rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)360.036,60-13,23117,11
İş Bankası (B)58.900,00-1,0195,16
İş Bankası (C)4,953,13-22,78
İş Bankası (Kur.)518.999,90-9,11147,14
İş Fin.Kir.3,90-1,522,63
İş Girişim6,68-0,4575,79
İş GMYO1,671,21-5,11
İş Y. Men. Değ.5,79-2,2043,79
İş Yat. Ort.2,45-3,5452,05
İşbir Holding735,00-9,2670,93
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,63-1,561,61
İttifak Holding2,78-2,11-25,27
İz Hayvancılık Tarım4,25-24,7862,43
İzmir Demir Çelik12,502,4652,63
İzmir Fırça2,35-1,2630,56
Jantsa Jant Sanayi73,555,0038,28
Kafein Yazılım15,98-4,1443,45
Kapital Yat. Holding3,25-5,5234,30
Kaplamin7,19-1,5129,55
Kardemir (A)2,711,122,26
Kardemir (B)2,510,80-4,92
Kardemir (D)2,512,03-5,64
Karel Elektronik15,26-4,575,02
Karsan Otomotiv1,810,0014,56
Karsu Tekstil3,390,004,63
Kartonsan446,00-1,7615,44
Katmerciler Ekipman3,76-2,08-2,08
Kent Gıda559,1029,84218,03
Kerevitaş Gıda3,95-1,2521,17
Kervansaray Yat. Holding0,45-10,00-18,18
Kiler GMYO3,159,00-16,89
Klimasan Klima16,92-2,76-23,37
Koç Holding16,145,84-19,34
Konfrut Gıda9,84-8,0425,83
Konya Çimento260,700,66-3,91
Kordsa Teknik Tekstil11,040,00-13,18
Koza Altın74,100,680,07
Koza Madencilik12,06-3,2120,24
Körfez GMYO3,031,6826,78
Kristal Kola1,901,0625,83
Kron Telekomünikasyon24,866,5195,44
Kuştur Kuşadası Turizm36,44-1,4653,76
Kuyumcukent Gayrimenkul1,690,602,42
Kütahya Porselen22,38-10,98238,07
Lider Faktoring2,23-1,7621,53
Link Bilgisayar27,62-0,1452,18
Logo Yazılım75,00-2,0923,36
Lokman Hekim Sağlık6,91-3,4919,55
Lüks Kadife11,29-14,0830,67
Makina Takım1,774,73-5,85
Marka Yatırım Holding1,498,7626,27
Marmaris Altınyunus73,80-1,143,94
Marshall63,253,9433,05
Martı GMYO1,334,7231,68
Martı Otel1,000,009,89
Mavi Giyim45,2010,51-21,93
Mazhar Zorlu Holding17,386,8243,76
Mega Polietilen4,469,31102,73
Menderes Tekstil2,1320,3462,60
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm20,00-5,482,88
Merko Gıda1,31-3,6824,76
Metal Gayrimenkul1,08-19,4018,68
Metemtur Otelcilik2,023,0613,48
Metro Holding1,33-1,48-3,62
Metro Petrol ve Tesisleri2,051,994,59
Metro Yatırım Ortaklığı2,20-0,90-58,75
Migros Ticaret33,44-2,2238,07
Milpa4,21-1,8692,24
Mistral GMYO2,213,7616,93
MLP Sağlık16,732,514,56
MMC San. Ve Tic. Yat.1,83-6,1560,53
Mondi Tire Kutsan6,85-0,5865,46
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.097,200,052,24
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,040,5641,82
Net Holding2,27-0,87-12,69
Netaş Telekom.14,491,4010,95
Niğbaş Niğde Beton9,201,1048,39
Nuh Çimento12,90-1,0717,43
Nurol GMYO4,3111,9520,73
Odaş Elektrik1,943,7434,19
Olmuksan-IP4,39-3,5271,42
Orge Enerji Elektrik5,45-0,189,88
Orma Orman Mahsulleri4,68-3,5169,57
Osmanlı Menkul7,42-1,0777,48
Ostim Endüstriyel Yat2,253,2133,93
Otokar133,50-3,61-9,21
Oyak Çimento6,107,9610,96
Oyak Yat. Ort.6,084,00163,36
Oylum Sınai Yatırımlar3,09-1,900,04
Özak GMYO3,020,3317,51
Özbal Çelik Boru1,921,5919,12
Özderici GMYO1,663,755,73
Özerden Plastik2,40-4,005,26
Panora GMYO5,400,93-3,60
Papilon Savunma15,93-7,54106,71
Park Elek.Madencilik3,482,9614,10
Parsan15,500,58-8,50
Pegasus60,0511,72-30,50
Peker GMYO6,062,7193,61
Penguen Gıda3,7117,0379,23
Pera GMYO0,981,034,26
Pergamon Dış Ticaret9,387,0821,22
Petkim3,531,44-7,35
Petrokent Turizm188,503,6947,15
Pınar Et Ve Un19,08-8,80108,07
Pınar Su6,11-7,84163,36
Pınar Süt19,150,0551,14
Plastikkart9,872,606,47
Polisan Holding2,631,54-12,84
Politeknik Metal129,00-3,7369,58
Prizma Press Matbaacılık3,77-1,57-12,33
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.183,700,146,85
QNB Finans Fin. Kir.106,40-0,56-17,58
QNB Finans Portföy ABD Dolar BYF657,000,3214,76
QNB Finans Portföy Altın BYF33,940,2130,39
QNB Finans Portföy DJIST HSY BYF35,442,72-11,18
QNB Finans Portföy Gümüş BYF26,302,9416,79
QNB Finansbank48,12-1,7628,32
Ral Yatırım Holding14,153,21108,09
Ray Sigorta6,30-8,8384,21
Reysaş GMYO4,82-1,835,01
Reysaş Lojistik6,37-3,7845,43
Rhea Girişim2,085,5874,79
Rodrigo Tekstil2,7012,5049,17
Royal Halı2,05-3,7649,64
RTA Laboratuvarları22,70-27,06878,45
Sabancı Holding8,30-1,66-8,99
Safkar Ege Soğutmacılık4,700,21115,60
Salix Yatırım Holding8,13-0,2512,76
Sanel Mühendislik5,410,3733,58
Sanifoam Sünger5,79-3,3415,80
Sanko Pazarlama7,46-2,10-3,62
Saray Matbaacılık2,254,1725,70
Sarkuysan5,62-1,0616,36
Sasa Polyester10,201,8031,95
Say Reklamcılık3,758,0767,41
Sekuro Plastik5,39-1,460,56
Selçuk Ecza Deposu8,16-10,2336,80
Selçuk Gıda3,12-10,3481,40
Senkron Güvenlik2,92-3,316,96
Serve Film Prodüksiyon5,059,78217,61
Servet GMYO16,38-0,1292,71
Seyitler Kimya9,10-3,8134,02
Silverline Endüstri2,59-0,7719,91
Sinpaş GMYO1,13-0,88-2,59
Smartiks Yazılım9,25-5,61-5,71
Soda Sanayii5,64-0,32-4,84
Sodaş Sodyum Sanayii13,00-13,28238,00
Söktaş3,43-1,1529,43
Sönmez Filament6,52-0,9133,61
Sönmez Pamuklu6,631,3834,76
Sumaş Suni Tahta11,62-1,1117,37
Şeker Fin. Kir.5,072,846,07
Şekerbank1,143,64-12,98
Şişe Cam4,84-0,99-5,50
Şok Marketler11,70-1,358,74
T. Halk Bankası5,321,33-9,98
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,600,59-6,88
T.S.K.B.1,105,77-9,09
T.Tuborg14,49-1,8321,76
Taç Tarım Ürünleri4,75-26,8152,24
Tat Gıda9,10-2,4749,58
TAV Havalimanları20,308,50-25,27
Taze Kuru Gıda13,70-27,0589,23
Tek-Art Turizm1,34-1,476,35
Tekfen Holding14,010,57-24,48
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,311,2574,05
Temapol Polimer Plastik7,127,3936,40
TGS Dış Ticaret4,993,536,85
Tofaş Oto. Fab.22,243,44-4,56
Torunlar GMYO2,565,35-6,91
Trabzon Liman13,18-5,9923,64
Trabzonspor Sportif5,7110,23165,58
Trakya Cam3,220,41-5,04
Trend GMYO3,85-0,5275,00
TSKB GMYO3,1113,92132,09
Tuğçelik4,69-1,8818,73
Tukaş8,55-25,97-30,77
Turcas Petrol2,903,578,61
Turkcell14,160,072,61
Tümosan Motor ve Traktör5,93-1,50-7,49
Tüpraş85,706,92-32,41
Türk Hava Yolları12,6012,40-12,86
Türk Prysmian Kablo3,940,2552,41
Türk Telekom7,43-1,980,81
Türk Traktör61,100,3315,48
Türker Proje Gayrimenkul43,082,282,57
Ufuk Yatırım4,781,2785,27
Ulaşlar Turizm Yat.2,74-0,3629,25
Ulusoy Elektrik32,882,3723,61
Ulusoy Un Sanayi9,33-6,14144,24
Umpaş Holding0,66-12,006,45
Uşak Seramik1,66-1,19-1,78
Utopya Turizm5,95-0,5020,93
Uzertaş Boya3,75-16,2968,92
Ülker Bisküvi23,60-0,255,55
Vakıf Fin. Kir.2,310,87-4,55
Vakıf GMYO2,3313,1134,61
Vakıf Yat. Ort.2,370,421,72
Vakıflar Bankası4,652,65-15,61
Vakko Tekstil4,82-1,636,17
Vanet Gıda1,59-7,0211,19
Verusa Holding20,165,278,68
Verusaturk Girisim4,942,92-6,06
Vestel14,174,0412,28
Vestel Beyaz Eşya23,200,877,41
Viking Kağıt4,58-3,58144,92
Yapı Kredi Koray GMYO3,032,0225,21
Yapı ve Kredi Bank.2,325,94-6,45
Yaprak Süt ve Besi Çift.9,94-10,8558,53
Yataş7,430,951,23
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,000,0024,22
Yeni Gimat GMYO12,02-0,330,41
Yeşil GMYO0,62-1,59-3,13
Yeşil Yapı0,63-1,56-4,55
Yeşil Yatırım Holding13,17-5,1817,28
Yibitaş İnşaat Malzeme7.510,10-10,58155,01
Yonga Mobilya22,6216,00144,81
Yükselen Çelik8,993,9346,66
Yünsa13,050,3829,62
Ziraat Portföy Altın Katılım BYF38,03
Zorlu Enerji1,436,72-12,27


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.