1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

MÜSİAD Genel Başkanı Olpak:- "Geçmişte yaşanan bazı olumsuzlukların yeni 1 Mayıs'larda yaşanmamasını, birlik, beraberlik ve coşku içerisinde bir 'Emek ve Dayanışma Günü' kutlaması olmasını diliyoruz"- "Tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'n

A+A-

İSTANBUL (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, geçmişte yaşanan bazı olumsuzlukların yeni 1 Mayıs'larda yaşanmamasını, birlik, beraberlik ve coşku içerisinde bir Emek ve Dayanışma Günü kutlanmasını dileyerek, tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.

Olpak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

1 Mayıs'ın insan emeğinin, alın terinin ve dayanışmasının sembolü olduğunu vurgulayan Olpak, şunları kaydetti:

"Medeniyetimizin değerleri doğrultusunda, bu güne kadar birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımızın sorunlarını hep kendi meselemiz olarak gördük. Sendikalarımızla, çalışanlarımızla, siyasilerimizle, istişareler yaparak hazırladığımız raporlarla iş hayatının sorunlarına adil ve kalıcı çözümler bulmak için öneriler sunduk, sunmaya da devam edeceğiz.

Geçmişte yaşanan bazı olumsuzlukların yeni 1 Mayıs'larda yaşanmamasını, birlik, beraberlik ve coşku içerisinde bir emek ve dayanışma günü kutlaması olmasını diliyor, tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum."

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT