Afşin Ağaoğlu ve İsmet Doğru Dünyagöz Konya’da 

Afşin Ağaoğlu ve İsmet Doğru Dünyagöz Konya’da 

Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin branş hastaneciliği konsepti ile tanışmasını sağlarken, kurulduğu günden bu yana göz sağlığı konusunda dünya standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sağlıyor.

Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin branş hastaneciliği konsepti ile tanışmasını sağlarken, kurulduğu günden bu yana göz sağlığı konusunda dünya standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sağlıyor. Dünyagöz Konya bünyesine katılan Op. Dr. Afşin Ağaoğlu ve  Op. Dr. İsmet Doğru göz sağlığı alanında Konyalılara hizmet vermeye başladı.   Kurulduğu günden bu yana, Konyalıların göz sağlığı sorunlarına en son teknolojilerle ve uzman hekim kadrosunun yardımıyla dünya standartlarında çözümler getiren Dünyagöz, bünyesine yeni katılan göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Afşin  Ağaoğlu ve Op. Dr. İsmet Doğru ile refraktif, katarakt cerrahi, genel muayene, glokom, oküloplasti, retina hastalıkları, kornea hastalıkları, konjoktiva, üvea, çocuk göz sağlığı, şaşılık gibi birçok alanda Konyalılara göz sağlığında hizmet vermeye başladı.

TEKNOLOJİYE ÖNEM VERİYORUM

Günümüzde teknolojiye ve çağa ayak uydurmaya önem verdiğini belirten Afşin Ağaoğlu ve İsmet Doğru, “Bir hekim olarak bizim için en önemli noktalardan biri hastalarıma göze dair tüm hastalıklarda daha kaliteli ve konforlu bir şekilde hizmet vermektir. Bu kaliteli hizmetin en önemli faktörü ise; hastanenin imkânları ve sahip olduğu teknolojiden geçiyor. Teknolojiye önem veriyorum ve Dünyagöz’ün dünya standartlarında bir hastane olarak bu imkânlara sahip olması bizi etkiledi. Aynı zamanda burada ileri teknolojiye sahip cihazlarla hizmet verebilecek olma fikri de bizi çok heyecanlandırdı. Yeni hizmet dönemimde Dünyagöz Konya ailesinin bir parçası olacağım için mutlu ve gururluyuz” dedi.

dunya-goz-1-001.jpg

afsin-agaoglu-ve-ismet-dogru-2.jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.