1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti Konya'da gözler ilçelerde
AK Parti Konya'da gözler ilçelerde

AK Parti Konya'da gözler ilçelerde

AK Parti Konya İl Teşkilatı'nda yaşanan değişimin ardından gözler ilçe teşkilatlarına çevrildi. Seydişehir'de kulis çalışmaları şimdiden başlarken, öne çıkan isimler bile dillendirilmeye başlandı

A+A-

AK Parti Konya İl Teşkilatı’nın değişiminin ardından gözler ilçelere çevrildi. Uzun zamandır konuşulan teşkilat değişikliklerinin birçok ilçeyi kapsayacağı konuşuluyor. Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son Konya ziyaretinde dile getirdiği “ilçeleri de değiştireceğiz” söyleminin süreci hızlandırması bekleniyor. Seydişehir’de de parti kulislerinde değişim rüzgarları estirilirken, bu yönde konuşulan isimler netleşmeye başladı. Daha önceki seçimlerde belediye başkan aday adayı olan Veteriner Mehmet Ali Bostancı ve daha önceki süreçte iki dönem başarılı bir şekilde ilçe başkanlığını yürüten ve özellikle 2014 yerel seçimlerinde parti içi kırgınlıklara müdahale ederek seçimlere etki eden isim olarak bilinen Kemalettin Atalay öne çıkan isimler arasında yer alıyorlar.

Yine kulislerde ilçenin tanınmış esnaflarından Fatih Karakoç ve Mehmet Has, Sebeltaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Balcı, Bayram Çelmeli ve Bünyamin Yavuz gibi isimler için de kamuoyu yoklamaları başladı  İlçe teşkilatı ve teşkilat alt birimlerinde görev değişikliğinin yaşanıp yaşanmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. (Haber Merkezi)

img_7927.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

6 Yorum