‘Ana Muhalefet, dış güçler kadar saldırıyor!’

‘Ana Muhalefet, dış güçler kadar saldırıyor!’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, “Bu ülke de ana muhalefet partisi bile dış güçler kadar partimize ve genel başkanımıza saldırmayı bir vazife bilmiş durumdadır” dedi

AK Parti Konya İl Başkanlığında 7. Olağan Kongre süreci kapsamında ilçe kongreleri yapılmaya devam ediyor. AK Parti Konya da 7. Olağan Kongre süreci Sarayönü ilçe Kongresi ile devam etti. İlçe kongresi Sarayönü Kapalı Pazar Alanı’nda korona virüs salgını sebebiyle alınan sıkı tedbirler ile gerçekleştirildi. Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, İl Başkan Yardımcıları, Sarayönü İlçe Belediye Başkanı Nafiz Solak ile bölge ve ilçe koordinatörleri ile parti mensupları katıldı.

ALTUNYALDIZ: UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ

Leyla Şahin Usta’nın önderliğinde il ve ilçe teşkilatları, belediye başkanları ve milletvekilleri olarak uyum içerisinde Konya’ya hizmet etmek için çalıştıklarını ifade eden AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, “Partimiz Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 18 yıldır milletimize hizmet etmenin gururunu yaşıyor. Bizler inandığımız yolda yürüyoruz, Türkiye’nin geleceğini inşa etmek için yürüyoruz, bölgenin istikrarı ve küresel dünyaya Türkiye’nin ve bölgenin aslında bir medeniyet anlayışını ifade etmek üzere yürüyoruz. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize olan inancı, davasına olan bağlılığı ve tutkusuyla ülkemiz birçok alanda hayal edilemeyen hedefleri gerçeğe dönüştürdü” dedi.

USTA:PANDEMİYE RAĞMEN YATIRIMLAR SÜRÜYOR

Korona virüs salgını dolayısıyla sıkı tedbirlerin alınarak 7. Olağan Kongre sürecinin devam ettiğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, “Bizim 2023 2053 2071 diye hedeflerimiz var. Ülkemizde bizlerin hedefleri dışında bu ülkeye hedef koyan başka bir siyasi parti irade yok. Hepsi ancak bizlerin dediğini, yaptıklarımızın peşine takılıp bunları kötüleme çabasındalar. Bu ülke de ana muhalefet partisi bile dış güçler kadar partimize ve genel başkanımıza saldırmayı bir vazife bilmiş durumdadır. Milli değer noktasında bir araya gelmek zorundayız. Bu ülkenin menfaatleri için en önemli meselemizdir. Bir tarafta salgınla mücadele ederken bir taraftan yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bütün dünyada yatırımlar açılışlar dururken ülkemizde tüm hızıyla yatırımlar devam ediyor. Bunu bizler milletimizden aldığımız güçle yapıyoruz” diye konuştu.Protokol konuşmalarının ardından sosyal mesafe - maske - hijyen kurallarının en üst sevide olduğu ilçe kongresinde oy kullanımına geçildi. Protokol konuşmalarının ardından sosyal mesafe - maske - hijyen kurallarının en üst sevide olduğu ilçe kongresinde oy kullanımına geçildi. Sarayönü’nde Adnan Tayyiboğlu’nun yerine Gamze Karacan görevi devraldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.