Başkan Ali Konak Ramazan Bayramı'nı kutladı

Başkan Ali Konak Ramazan Bayramı'nı kutladı

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yunak Belediye başkanı Ali Konak Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak tüm Yunaklıların ve İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik etti.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Yunak’ta iftar buluşmaları ile birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Başkan Ali Konak, tüm hemşerilerin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , “Dini ve milli bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerimizdir. Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olacak, bir Ramazan Bayramı’na daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri vatandaşlarımızı birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir. Bu duygu ve düşünceler eşliğinde tüm hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum “dedi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.