Başkan Pekyatırmacı: 19 Mayıs Kurtuluş Günümüzün Başlangıç Noktasıdır

Başkan Pekyatırmacı: 19 Mayıs Kurtuluş Günümüzün Başlangıç Noktasıdır

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Başkan Pekyatırmacı mesajında: “19 Mayıs Kurtuluş Mücadelemizin başlangıç noktasıdır. Vatan savunmasında ve tarihimizde hep gençlerimizin rolü büyük olmuştur ve bizim gençlerimize inancımız bugün de tamdır. Onların sayesinde ülkemizin umutları da yaşı da hep genç kalacaktır ” dedi.

“Gençlerimiz sayesinde ülkemizin umutları da yaşı da hep genç kalacak”

Selçuklu genç nüfus yapısıyla dinamik duruşunu her daim koruyor diyen Başkan Pekyatırmacı mesajını şu şekilde sürdürdü: “Cumhuriyet’i emanet alan Türk gençliği bu emanete Cumhuriyet tarihi boyunca sahip çıktığını 15 Temmuz’da da gösterdi, bugün de göstermeye devam ediyor. Bu anlamda bir ülkenin gençleri ülkesinin geleceği için canını ortaya koyuyorsa o ülkenin geleceği daima aydınlıktır. Bizler de gençlerimizin bu enerjisinden ilham alarak onların ihtiyaç duyduğu her alanda bilimde, sanatta, sporda onların daima yanındayız. Belediye olarak yaptığımız yatırımlarla onların yanında olduğumuzu fikirlerine önem verdiğimizi göstermeye çalışıyoruz. Onların heyecanı bizim çalışmalarımıza ilham veriyor ve birlikte daha çok iş yapacağımızı hatırlatıyor.  Bu güç birlikteliğiyle vatanımızı çok ileri hedeflere taşıyacağız. Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ediyorum”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.