Beysu Konyaspor Federasyon Kupası'nda  çeyrek finalde

Beysu Konyaspor Federasyon Kupası'nda çeyrek finalde

Beysu Konyaspor, Erkekler Federasyon Kupası'nda çeyrek finali garantiledi. Yeşil-beyazlılar bugün Ormanspor'la grup birinciliği için karşı karşıya gelecek.

Ankara’nın ev sahipliğini yaptığı TBF Erkekler Federasyon Kupası'nda ikinci gün maçları sona erdi.

Konyaspor'un da yer aldığı A Grubu'nda, OGM Ormanspor'un Mersin Büyükşehir Belediyespor'u yenmesiyle ilk 2 belli oldu.

Grupta Konyaspor ve OGM Ormanspor çeyrek finali garantiledi. İki takım bugün grup birinciliği için karşı karşıya gelecek. Mücadele 19.45'te başlayacak.

A GRUBU PUAN DURUMU

TAKIMLAR

O

G

M

A

Y

P

1.

BEYSU KONYASPOR

2

2

0

174

144

4

2.

OGM ORMANSPOR

2

2

0

186

169

4

3.

MERSİN BŞB

2

0

2

189

199

2

4.

BUDO GEMLİK

2

0

2

124

161

2

6 ÇEYREK FİNALİST BELLİ OLDU

TBF Erkekler Federasyon Kupası'nda ilk 2 maçlar sonunda A Grubu'nda Konyaspor ve OGM Ormanspor'un yanısıra, B Grubu'nda Mamak Belediyesi ve TED Ankara Kolejliler, C Grubu'nda Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Balıkesir Belediyespor çeyrek finali garantileyen takımlar oldu.

ERKEKLER FEDERASYON KUPASI PROGRAMI

18 Eylül Cumartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Antalya Güneşi

67-53

D

13.30

Fethiye Belediye Spor - Final Spor

79-89

C

15.15

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Bornova Belediyespor Karşıyaka

76-60

D

15.45

Sigortam.Net – Samsunspor

61-63

A

17.30

Mersin Büyükşehir Belediyesi - Beysu Konyaspor Basketbol

81-89

B

18.00

Mamak Belediyesi - Akhisar Belediye Basketbol

77-69

A

19.45

Budo Gemlik - OGM Ormanspor

61-76

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Kocaeli BŞB Kağıtspor

81-76

19 Eylül Pazar

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

D

13.00

Final Spor - Sigortam.Net

64-69

C

13.30

Antalya Güneşi - Manisa Büyükşehir Belediye Spor

49-89

D

15.15

Samsunspor - Fethiye Belediye Spor

80-61

C

15.45

Bornova Belediyespor Karşıyaka - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

70-76

B

17.30

Akhisar Belediye Basketbol - TED Ankara Kolejliler

70-75

A

18.00

Beysu Konyaspor Basketbol - Budo Gemlik

85-63

B

19.45

Kocaeli BŞB Kağıtspor - Mamak Belediyesi

51-79

A

20.15

OGM Ormanspor - Mersin Büyükşehir Belediyesi

110-108

20 Eylül Pazartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

D

13.30

Sigortam.Net - Fethiye Belediye Spor

C

15.15

Antalya Güneşi - Bornova Belediyespor Karşıyaka

D

15.45

Final Spor – Samsunspor

A

17.30

Budo Gemlik - Mersin Büyükşehir Belediyesi

B

18.00

Akhisar Belediye Basketbol - Kocaeli BŞB Kağıtspor

A

19.45

Beysu Konyaspor Basketbol - OGM Ormanspor

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Mamak Belediyesi

Çeyrek Final Eşleşmeleri

22 Eylül Çarşamba

Saat

Müsabaka

Skor

A1-B2

C1-D2

B1-A2

D1-C2

Yarı Final Eşleşmeleri

23 Eylül Perşembe

Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi

Final

25 Eylül Cumartesi

Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.