Manisa BŞB:67- Beysu Konyaspor:61

Manisa BŞB:67- Beysu Konyaspor:61

TBL: Manisa Büyükşehir Belediyespor:67- Beysu Konyaspor Basketbol:61

Beysu Konyaspor Basketbol, Misli.com Türkiye Basketbol Ligi erteleme maçında deplasmanda Manisa Büyükşehir Belediyespor'a 67-61 yenildi.

Muradiye Spor Salonunda oynanan mücadelenin ilk yarısını da 33-28 geride kapata yeşil-beyazlılar, mücadeleden 6 sayı farkla mağlup ayıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor'da Diante Levan Watkins 27 sayıyla galibiyetin mimarı oldu.

Konyaspor'da Matt Morgan 13 sayı, 9 ribauntla mücadele ederken yeni transfer Derek Ogbeide, yeşil-beyazlı formayla çıktığı ilk maçı 10 sayı, 9 ribauntla tamamladı.

Bu sonuçla zirve mücadelesinde ciddi darbe alan Konyaspor ilk devreyi, ilk 2 sıradaki Samsunspor ve Sigortam. Net'in 1 galibiyet gerisinde, 4.sırada tamamladı.

2. DEVRE BAŞLIYOR

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'nde 2. devre hafta sonu başlayacak. Beysu Konyaspor, cumartesi günü Finalspor'a konuk olacak.

TBL PUAN DURUMU

TAKIMLAROGMAYP
1Samsunspor151231224113727
2Sigortam.net151231221112027
3Manisa BŞB151141225113826
4Beysu Konyaspor151141216109826
5Bornova Bld.151051262122425
6OGM Ormanspor151051165114225
7Mamak Belediye15961257119724
8Balıkesir BŞB15691171120021
9Mersin BŞB15691187121621
10Antalya Güneşi15691126119721
11Gemlik Basketbol15691133122021
12TED Kolejliler15691203120821
13Finalspor15691143122621
14Fethiye Bld.155101216121520
15Kocaeli BŞB154111064113119
16Akhisar Belediye150151112125615

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.