Birekul: Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu paylaşacağız

Birekul: Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu paylaşacağız
Özel Hüma Okulları Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Bir Kurban Bayramı'na daha sağlık, huzur ve esenlik içerisinde ulaşmanın mutluluğunu paylaşacağız” diye konuştu.

Özel Hüma Okulları Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, Kurban Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevinç ve güzelliklerin manevi duygular ile yoğun bir şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramına daha sağlık, huzur ve esenlik içerisinde ulaşmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Kendimize ve çevremize karşı sorumluluklarımızın farkına varmamızı sağlayan Kurban Bayramı, insan olarak yaşadığımız her anın kıymetini bilerek yaşamayı bizlere hatırlatmanın yanı sıra merhamet ve paylaşmanın kutsiyeti gibi sayısız hikmetleri barındırmaktadır. İnsanları günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştırarak birbirine yakınlaştıran bayram günleri, toplumda umut, sevgi, birlik ve beraberliği pekiştirmektedir. Bu özel günlerin tüm ülkemizde aynı coşku ve mutlulukla yaşanabilmesi için her birimize düşen en anlamlı vazife; başta büyüklerimiz olmak üzere yakınlarımızı, kimsesizleri, yetimleri ve ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek gönüllerini almak olmalıdır. Bu duygularla tüm İslam Âleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

birerkul-1.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.