1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,130,00-8,13
Acıpayam Selüloz2,82-1,05-7,03
Adana Çimento (A)6,280,000,33
Adana Çimento (B)4,460,002,09
Adana Çimento (C)0,850,005,44
Adel Kalemcilik18,310,6019,53
Adese Alışveriş Ticaret2,05-0,4913,89
Afyon Çimento8,50-0,477,46
Ak Enerji1,055,0023,53
Akbank10,15-0,6833,21
Akçansa11,26-2,51-9,61
Akdenız Güvenlık Hız.4,700,0097,53
Akfen GMYO1,94-1,0249,23
Akın Tekstil11,38-0,8721,84
Akiş GMYO3,370,6044,02
Akmerkez GMYO21,061,156,30
Aksa12,83-0,0854,23
Aksa Enerji4,051,2535,91
Aksel Yat. Hol.0,55-1,79-27,63
Aksigorta3,09-1,2835,53
Aksu Enerji9,59-0,7210,87
Akyürek Pazarlama0,350,006,06
Alarko Carrıer50,902,7941,83
Alarko GMYO41,820,6314,02
Alarko Holding6,331,6154,57
Albaraka Türk1,410,7123,30
Alcatel Lucent Teletaş8,74-0,6828,91
Alkim Kağıt4,652,2098,32
Alkim Kimya23,441,8234,01
Altınyağ1,006,3813,64
Altınyunus Çeşme5,591,6439,75
Anadolu Cam2,23-1,7646,92
Anadolu Efes21,28-0,1922,12
Anadolu Hayat Emek.6,60-3,6541,44
Anadolu Isuzu8,80-2,8749,90
Anadolu Sigorta2,73-0,3645,05
Anel Elektrik2,400,8471,43
Anel Telekom0,690,0038,00
Arçelik24,56-0,1619,16
Arena Bilgisayar4,11-0,96-1,26
Armada Bilgisayar5,460,00-13,74
Arsan Tekstil1,841,6635,29
Artı Yatırım Holding0,8719,1852,63
Aselsan26,36-1,05107,64
Asil Çelik5,350,0042,29
Aslan Çimento39,000,98-3,03
Ata GMYO4,090,49-11,28
Atakule GMYO2,910,3411,92
Atlantik Petrol Ürünleri1,530,6636,61
Atlantis Yatırım Holding0,58-1,69-13,43
Atlas Yat. Ort.1,241,6426,53
AvivaSA Emeklilik Hayat20,34-0,596,79
Avrasya GMYO1,951,0456,00
Avrasya Petrol ve Tur.1,910,00-26,54
Avrupa Yatırım Holding2,143,889,74
Ayen Enerji4,851,04-0,82
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,560,6519,28
Aygaz15,152,2339,93
Bagfaş10,730,098,71
Bak Ambalaj5,49-1,0891,29
Balatacılar Balatacılık0,60-1,64-3,23
Bantaş Ambalaj2,42-0,41-13,78
Banvit13,77-0,43113,82
Baştaş Başkent Çimento2,30-2,959,56
Batı Çimento7,704,3416,49
Batısöke Çimento1,270,795,09
Bera Holding2,740,0074,52
Berkosan Yalıtım2,07-0,48-26,60
Beşiktaş Futbol Yat.4,72-1,2618,00
Beyaz Filo7,00-0,436,97
Bilici Yatırım1,781,1453,45
Bim Mağazalar70,500,5045,92
Bimeks0,590,00-32,95
Birko Mensucat0,460,00-9,87
Birlik Mensucat1,410,7156,67
Bısaş Tekstil1,03-1,90139,53
Bizim Mağazaları11,96-1,3210,74
Bolu Çimento5,51-1,08-7,73
Bomonti Elektrik1,11-0,89-50,00
Borusan Mannesmann11,128,4947,56
Borusan Yat. Paz.40,520,7536,75
Bosch Fren Sistemleri206,30-0,9655,05
Bossa4,080,4964,52
Boyner Perakende Yat.9,071,23-48,82
Brisa6,78-0,159,71
Burçelik3,88-1,0215,48
Burçelik Vana1,890,0031,25
Bursa Çimento5,360,37-10,46
Carrefoursa7,551,484,57
Coca Cola İçecek40,140,2521,93
Componenta Dökümcülük4,970,4022,41
Cosmos Yat. Holding1,11-11,2012,12
Credıtwest Faktorıng1,771,7210,62
Çelebi29,260,4834,20
Çelik Halat3,780,0062,73
Çemaş Döküm2,050,0057,69
Çemtaş4,232,1776,25
Çimbeton37,400,483,20
Çimentaş13,29-1,5648,49
Çimsa14,20-1,18-1,74
Çuhadaroğlu Metal3,14-0,3221,28
Dagi Giyim2,23-2,6276,98
Dagi Yatırım Holding1,60-1,2318,52
Dardanel2,501,2193,80
Datagate Bilgisayar5,84-0,1745,91
Demısaş Döküm1,951,5659,84
Denge Holding2,845,1936,54
Deniz GMYO2,850,7151,60
Denizbank4,290,70-10,06
Denizli Cam10,850,18-18,42
Derimod7,40-1,73-3,77
Desa Deri1,010,0013,48
Despec Bilgisayar3,550,2825,83
Deva Holding4,090,0016,19
Diriteks Diriliş Tekstil1,352,27-20,59
Ditaş Doğan6,47-1,6761,75
DO-CO248,40-2,476,52
Doğan Burda4,430,0049,16
Doğan Gazetecilik2,91-0,3414,57
Doğan Holding0,81-1,226,58
Doğtaş Kelebek Mobilya3,63-1,89114,79
Doğusan1,321,5430,69
Doğuş GMYO3,090,000,29
Doğuş Otomotiv9,00-0,332,51
Duran Doğan Basım3,422,7063,64
Dyo Boya5,28-0,5655,29
Eczacıbaşı İlaç4,542,2564,71
Eczacıbaşı Yat. Ort.1,540,0024,90
Eczacıbaşı Yatırım11,405,1743,46
Edip Gayrimenkul1,160,0046,84
Ege Endüstri258,10-0,3520,45
Ege Gübre26,140,2328,65
Ege Profil9,13-0,7646,50
Ege Seramik4,832,7759,70
Egeli & Co Tarım Girişim0,631,615,00
Egeli&Co Girişim Sermaye0,531,92-5,36
Egeli&Co Yatırım Holding0,239,5243,75
Egeplast5,1813,60165,64
Ekiz Kimya0,58-1,6956,76
Emek Elektrik1,360,0024,32
Eminiş Ambalaj4,70-1,4710,85
Emlak Konut GMYO2,950,34-1,34
Enka İnşaat5,290,959,88
Erbosan70,254,1593,83
Ereğli Demir Celik7,76-1,0262,07
Ersu Gıda1,130,8937,80
Escort Teknoloji1,250,0011,61
Esem Spor Giyim0,666,45153,85
Etiler Gıda9,00-20,0038,46
Euro Kapital Yat. Ort.1,207,1433,03
Euro Trend Yat. Ort.0,9711,4923,76
Euro Yat. Ort.1,0210,8729,95
Euro Yatırım Holding0,734,2921,67
Fenerbahçe Futbol36,200,17-7,18
Finans Fin. Kir.4,520,447,88
Finansbank6,210,3229,65
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,900,6946,76
F-M İzmit Piston13,39-0,075,01
Fonet Bilgi Teknolojileri4,561,33
Ford Otosan47,200,9859,46
Frigo Pak Gıda1,020,0054,55
Galatasaray Sportif6,58-1,05-10,81
Garanti Bankası10,620,6643,83
Garanti Faktoring4,15-1,1998,56
Garanti Yat. Ort.0,772,6722,17
Gedik Girişim1,150,00-0,86
Gedik Y. Men. Değ.2,360,006,31
Gedik Yatırım Holding1,32-0,75-2,22
Gediz Ambalaj7,130,719,69
Gentaş1,482,076,10
Gersan Elektrik1,88-1,0517,50
Global Men. Değ.0,470,0030,56
Global Yat. Holding3,610,00124,22
Good-Year4,572,2431,23
Göltaş Çimento75,60-0,720,67
Gözde Girişim3,894,01117,32
GSD Denizcilik1,54-3,7540,00
GSD Holding0,781,3041,82
Gübre Fabrik.5,05-0,5915,30
Güler Yat. Holding1,04-1,8915,56
Güneş Sigorta1,26-0,7920,00
Halk GMYO1,03-1,9017,91
Halk Sigorta2,640,00-4,00
Hatay Tekstil4,57-0,6526,94
Hedef Girişim3,520,28251,87
Hektaş5,93-0,8485,31
Hürriyet Gzt.0,94-1,0527,03
ICBC Turkey Bank3,450,00118,50
İdealist GMYO2,62-4,0363,75
İhlas Ev Aletleri0,651,56124,14
İhlas Gayrimenkul2,19-1,35217,39
İhlas Gazetecilik1,13-0,88117,31
İhlas Holding0,65-1,52116,67
İhlas Yayın Holding0,764,11230,43
İndeks Bilgisayar9,88-1,5025,58
Info Yatırım1,344,6926,35
İntema19,130,37-7,41
İpek Doğal Enerji4,60-8,00119,05
İskenderun Demir ve Çelik3,780,27109,12

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT