1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günün İlk Yarısı (1)
Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,85-1,60-5,13
Acıpayam Selüloz6,18-2,0693,44
Adana Çimento (A)7,47-0,8057,05
Adana Çimento (B)5,60-2,7873,61
Adana Çimento (C)2,320,8788,45
Adel Kalemcilik15,980,1955,55
Adese Alışveriş Ticaret1,92-1,03-17,95
Afyon Çimento5,680,3523,75
Ak Enerji0,944,4449,21
Akbank7,790,3932,37
Akçansa10,200,0055,91
Akdenız Güvenlık Hız.1,70-0,58-15,42
Akfen GMYO3,11-0,9688,48
Akın Tekstil13,551,6549,48
Akiş GMYO3,910,5171,57
Akmerkez GMYO23,08-0,2659,90
Aksa12,722,2591,72
Aksa Enerji3,82-0,5242,54
Aksigorta5,69-0,5281,25
Aksu Enerji12,300,3359,33
Alarko Carrıer53,101,6334,91
Alarko GMYO96,301,80128,07
Alarko Holding5,520,18183,03
Albaraka Türk1,380,0013,11
Alcatel Lucent Teletaş11,35-2,6697,05
Alkim Kağıt5,28-1,1246,91
Alkim Kimya34,60-0,4660,63
Altınyağ0,420,00-4,55
Altınyunus Çeşme7,39-1,20138,28
Anadolu Cam3,916,2552,45
Anadolu Efes21,800,098,60
Anadolu Grubu Holding16,85-0,7766,27
Anadolu Hayat Emek.6,370,0011,86
Anadolu Isuzu12,61-0,71104,05
Anadolu Sigorta4,51-0,8814,89
Anel Elektrik3,183,2596,30
Arçelik20,22-0,9828,06
Arena Bilgisayar6,92-2,2656,92
Armada Bilgisayar14,504,5456,08
Arsan Tekstil3,59-0,55121,60
Artı Yatırım Holding0,82-1,20-5,75
Aselsan19,53-0,76-18,46
Aslan Çimento37,72-0,3233,95
Ata GMYO3,991,27-0,50
Atakule GMYO1,710,0029,95
Atlantis Yatırım Holding1,000,00455,56
Atlas Yat. Ort.1,410,7163,95
AvivaSA Emeklilik Hayat12,00-0,3365,16
Avrasya GMYO1,580,6479,55
Avrasya Petrol ve Tur.1,943,7479,63
Avrasya Stratejik GMYF1.283,400,012,98
Avrupa Yatırım Holding1,61-0,62-33,74
Ayen Enerji3,372,1287,16
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,97-1,5043,24
Aygaz12,520,4825,90
Bagfaş13,84-1,00187,14
Bak Ambalaj7,250,2853,98
Balatacılar Balatacılık0,4948,48
Bantaş Ambalaj2,32-2,1184,86
Banvit16,97-2,1357,28
Baştaş Başkent Çimento2,460,4121,78
Batı Çimento3,431,4842,32
Batısöke Çimento1,32-0,7521,10
Bera Holding3,771,8983,01
Berkosan Yalıtım2,32-1,2828,18
Beşiktaş Futbol Yat.3,071,9989,51
Beyaz Filo3,04-1,9411,36
Beymen Perakende Yat.13,60245,18
Bilici Yatırım3,57-0,28182,31
Bim Mağazalar45,08-0,496,63
Birko Mensucat0,283,70-6,67
Birlik Mensucat1,150,88-1,71
Bizim Mağazaları11,080,3665,73
Bolu Çimento3,40-0,8710,11
Bomonti Elektrik1,492,76210,42
Borusan Mannesmann10,10-1,8544,09
Borusan Yat. Paz.46,40-2,9328,08
Bosch Fren Sistemleri253,004,3365,60
Bossa8,937,33112,41
Brisa7,80-1,2723,22
Burçelik5,24-0,9563,24
Burçelik Vana4,64-1,28213,51
Bursa Çimento5,76-1,7130,91
Carrefoursa4,55-1,0930,75
Ceo Event Medya8,783,42
Coca Cola İçecek35,500,0020,07
Cosmos Yat. Holding1,807,7885,57
Credıtwest Faktorıng2,265,61117,31
Çelebi114,902,4196,93
Çelik Halat6,18-1,2814,38
Çemaş Döküm1,352,2777,63
Çemtaş8,102,6635,82
Çimbeton36,64-1,4528,11
Çimentaş14,92-1,5217,48
Çimsa8,95-0,6718,54
Çuhadaroğlu Metal3,04-1,3070,79
Dagi Giyim2,361,2990,32
Dagi Yatırım Holding1,920,5290,10
Dardanel2,479,78124,55
Datagate Bilgisayar8,17-2,3990,89
Demısaş Döküm3,20-1,5439,27
Denge Holding1,43-1,3823,28
Deniz GMYO4,27-0,4740,46
Denizli Cam7,234,9338,82
Derimod6,92-2,40146,32
Derlüks Deri4,41-7,55
Desa Deri4,250,47145,66
Despec Bilgisayar4,13-3,2851,20
Deva Holding8,650,58162,92
Diriteks Diriliş Tekstil1,160,0048,72
Ditaş Doğan9,351,8582,66
DO-CO512,501,698,14
Doğan Burda5,513,3883,06
Doğan Holding1,940,00108,31
Doğtaş Kelebek Mobilya1,64-2,9634,43
Doğusan1,93-1,03-10,84
Doğuş GMYO4,02-1,4790,52
Doğuş Otomotiv9,14-1,30124,74
Döktaş Dökümcülük41,10-4,37404,29
Duran Doğan Basım11,80-1,42131,37
Dyo Boya4,820,4266,21
Eczacıbaşı İlaç3,57-2,1947,18
Eczacıbaşı Yatırım9,880,1054,32
Edip Gayrimenkul1,21-1,6357,14
Ege Endüstri518,100,6266,51
Ege Gübre45,02-0,09117,63
Ege Profil11,742,0039,80
Ege Seramik3,63-1,0922,59
Egeli & Co Tarım Girişim0,18-5,2638,46
Egeli&Co Enerji Yatırım0,350,0045,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,120,0020,00
Egeplast7,529,9495,83
Ekiz Kimya0,653,1796,97
Emek Elektrik1,521,3355,10
Eminiş Ambalaj1,526,2929,91
Emlak Konut GMYO1,490,682,29
Enerjisa Enerji7,611,6061,62
Enka İnşaat5,932,0736,70
Erbosan24,982,7164,29
Ereğli Demir Çelik8,180,9934,06
Ersu Gıda2,170,93135,87
Escort Teknoloji1,414,4485,53
Etiler Gıda2,63-0,7523,47
Euro Kapital Yat. Ort.1,41-2,76100,29
Euro Trend Yat. Ort.1,23-0,8193,72
Euro Yat. Ort.1,25-3,1099,49
Euro Yatırım Holding1,520,66176,36
Fenerbahçe Futbol15,991,91131,07
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,19-1,8757,52
F-M İzmit Piston33,3212,87116,77
Fonet Bilgi Teknolojileri6,79-15,13341,20
Ford Otosan64,30-1,9837,83
Formet Çelik Kapı5,96-0,67489,72
Frigo Pak Gıda15,273,25798,24
Galatasaray Sportif2,241,8280,65
Garanti Bankası10,441,1631,16
Garanti Faktoring3,640,0083,84
Garanti Yat. Ort.1,100,9250,20
Gedik Y. Men. Değ.5,94-1,1694,54
Gedik Yatırım Holding7,86-0,63234,47
Gediz Ambalaj6,23-0,9554,04
Gentaş2,03-1,4647,89
Gersan Elektrik3,070,6625,80
Global Men. Değ.1,580,00236,17
Global Yat. Holding4,731,5058,19
Good-Year3,47-1,704,57
Göltaş Çimento16,700,2436,38
Gözde Girişim4,231,6858,43
GSD Denizcilik2,26-0,8896,52
GSD Holding1,260,0057,50
Gübre Fabrik.7,122,45140,54
Güler Yat. Holding2,1511,98100,93
Güneş Sigorta1,930,0037,64
Halk GMYO1,131,8075,65
Halk Sigorta1,501,3569,97
Hatay Tekstil5,86-0,6869,94
Hedef Girişim2,02-0,4974,14
Hektaş7,28-0,95115,22
HUB Girişim14,949,85694,68
Hürriyet Gzt.1,56-3,1167,74
ICBC Turkey Bank5,09-0,593,25
İdealist Danışmanlık3,50-0,85-40,11
İdealist GMYO3,100,6590,18
İhlas Ev Aletleri2,40-3,61634,79
İhlas Gayrimenkul0,860,00-8,47
İhlas Gazetecilik4,890,00701,64
İhlas Holding0,760,00137,50
İhlas Yayın Holding0,801,27142,42
İndeks Bilgisayar10,03-4,5780,12
Info Yatırım4,65351,46
İntema8,68-2,0344,75
İpek Doğal Enerji6,88-0,4328,12
İskenderun Demir Çelik7,490,2759,75

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT