Cehaleti Önleme Projesi

Cehaleti Önleme Projesi

Türkiye adına adına Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün proje ortağı olduğu; Fransa, İtalya ve Romanya’dan da çeşitli eğitim kurumları ve üniversitenin yer aldığı "Yenilikçi Eğitim Cihazları ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti ...

Türkiye adına adına Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün proje ortağı olduğu; Fransa, İtalya ve Romanya’dan da çeşitli eğitim kurumları ve üniversitenin yer aldığı "Yenilikçi Eğitim Cihazları ve Ailelerle İşbirliği Yoluyla Cehaleti Önleme Projesi” isimli Erasmus+ Stratejik Ortaklıklar Projesi Fikri Çıktılarının Uygulamaları Toplantısı,  25 Kasım 2020 tarihinde Bayır Diamond Hotel’de gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, projede görev alan öğretmenleri tebrik etti. Büyük, 2017’de başlayan bu projenin, adeta bugünleri görerek hazırlanmış çok önemli bir çalışma olduğunun altını çizdi. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün AB ve eTwinning projelerinde çok önde bir yerde olduğunu söyleyerek emek ve destek veren herkese teşekkürlerini iletti; bu toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra Proje Koordinatörü Halil İbrahim Kınalı tarafından “Projeye Neden İhtiyaç Duyuldu ve Proje Ortakları” başlıklı bir sunum gerçekleştirildi. Görevli öğretmenlerin sunumları ve proje web sitesinin tanıtımının ardından toplantı sona erdi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş ve görevli öğretmenler katıldı. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.