CHP'li Bektaş: 'Konya'da seçimde hile yapıldı'

CHP'li Bektaş: 'Konya'da seçimde hile yapıldı'

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, DEVA Partisi'ne yapılan ziyarette, "Urfa’dan sonra, seçimde hile yapılan il Konya’dır" iddiasında bulundu.

 

 

DEVA Partisi Konya İl Başkanı Seyit Karaca ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, hayırlı olsun derken, başarılar diledi.

DEVA Partisi Konya İl Başkanı Seyit Karaca, CHP’nin ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, “İktidarın söylemleriyle eylemlerinin ayrışmasıyla ülkemiz iyiye gitmiyor. Sorunlarının üstüne bir yenisi ekleniyor. Bundan dolayı da iktidar artık ülkemizi yönetemez bir duruma geldi. Siyaset sahada vatandaşa bire bir ulaşmayla yapılmaktadır. Bizde saha çalışmalarına yoğunlaştık. Konya’nın her türlü sorununun takibi ve çözümü noktasında müşterek hareket ederek iyi sonuçlar elde edebiliriz. Bu hareket tarzı Konya’nın hayrına olacaktır. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

İktidar Ülkeyi Oyalıyor

Ziyarette CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener iktidarın ülkeyi oyaladığını dile getirerek, “DEVA Partisine hayırlı olsun ziyaretine geldik. Başarılar diliyorum. Ülkemizin durumu ortadadır. İktidar ülkemizin sorunlarını çözmek yerine, suni gündemlerle oyalıyor.  Ekonomi, dış politika ve pandemi sürecini iyi yönetemiyor. Siyasi partiler ülkemize güzel hizmetler verebilir, sorunlarına yönelik çözüm önerileri sunabilir. Bu anlamda da DEVA Partisi siyasete yeni bir ivme katacaktır.  Konya il başkanı Seyit Karaca’ya ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun derken, başarılar diliyorum.”

haber-fotolari.jpg

Urfa’dan sonra, seçimde hile yapılan il Konya’dır

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş siyasi partilerin demokrasinin gelişmesine katkılarının önemine değinerek, “DEVA Partisinde genç ve güzel bir kadro var. Sizlere bu çıktığınız yolda başarılar diliyorum. Günü birlik değişen ve ülkeyi iyi bir yere götürmeyen bir iktidar ile ülkemiz yönetiliyor. Evrensel demokrat standartlardan çok uzağız. Demokrasi ülke kaynaklarının eşit dağıldığı, hizmetlerin eşit verildiği, hak ve adaletin herkese sağlandığı bir yapıdır. Hangi parti olursa olsun. Partiler memleketin sorunlarının çözümü için vardır. bu demokratik bir zenginliktir. Bu iktidarı el birliğiyle halkımızın tercihiyle gidecektir. Urfa’dan sonra, seçimde hile yapılan il Konya’dır. Onun içinde seçimlerde sandıklara sahip çıkarak, sandık başları beklenmelidir. Konya ile ülkemizin sorunlarını ve çözümünü birlikte takip edebiliriz. Böylelikle güzel bir sonuç elde edebiliriz” dedi.

 

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum