1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Cü'de, Akademik Oda Orkestrası Konseri
Cü'de, Akademik Oda Orkestrası Konseri

Cü'de, Akademik Oda Orkestrası Konseri

SİVAS (AA) - Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü ve Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğretim elemanları...

A+A-

SİVAS (AA) - Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü ve Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğretim elemanları ortaklaşa akademik oda orkestrası konseri düzenledi.

CÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, üniversitenin Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa CÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Taşkın, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Enis Baha Biçer, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Konserde birinci kemanda Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanlarından Özgür Dikbaş ve Yusuf Özgül, İkinci kemanda Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanlarından Vügar Hüseynov ve Erdal Kurtcu, viyolada Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Başara ve Hasan Noyan, Viyolonsel de Eğitim Fakültesi öğretim elemanı Türker Erol ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanı Derya Kıraç yer aldı.

Baş kemanistliği Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanı Özgür Dikbaş’ın yaptığı konserde çeşitli eserler seslendirildi.

Konser, izleyici tarafından beğeni topladı.

HABERE YORUM KAT