1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Erdoğan'a destek için yola çıkan Özavcı Bartın'a ulaştı
Erdoğan'a destek için yola çıkan Özavcı Bartın'a ulaştı

Erdoğan'a destek için yola çıkan Özavcı Bartın'a ulaştı

Kocaeli'de yaşayan Erol Özavcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a başkanlık konusunda destek amacıyla çıktığı Türkiye turunu sürdürüyor

A+A-

BARTIN (AA) - DSP'nin 2010'daki kongresinde genel başkan adayı olan Erol Özavcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Başkanlık konusunda destek amacıyla çıktığı Türkiye turu kapsamında Bartın'a geldi.

Otomobilini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğraflarıyla kaplatarak yaşadığı Kocaeli'nin İzmit ilçesinden yola çıkan Özavcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye turuna çıkmasındaki amacının, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a başkanlık konusunda destek vermek olduğunu söyledi.

Erol Özavcı, açıklamasında, "Ben, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin vatandaşı olarak bu milletin kadrini, kıymetini, değerini bilerek Cumhurbaşkanımıza bu kutlu yürüyüşüne katkı vermek için yollardayım." ifadelerini kullandı.

Hedefinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek için tüm illeri gezmek olduğunu anlatan Özavcı, şunları kaydetti:

"Türkiye'yi durdurmak isteyen bütün şer odaklarına inat yollardayım. Çünkü, Cumhurbaşkanımızın yürümesi, 'milletimizin ve bayrağımızın değerinin yükselmesi, yücelmesi' demektir. Recep Tayyip Erdoğan’ın yürüyüşü, dik duruşu, bu milletin hepimizin kurtuluşu, özgürlüğü, bağımsızlığı ve gelecek garantisi olacaktır. Onun yürüyüşü, küresel ihanet odaklarının bölgesel, ülkesel, vatan, millet, bayrak, kardeşlik, birlik, beraberlik, barış, huzur gibi olmazsa olmazlarımızın düşmanı çevrelerin, zalimlerin, tüm kötülerin def edilmesi demektir."

Erol Özavcı, daha sonra Türkiye turunu sürdürmek üzere Bartın'dan Zonguldak’a hareket etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT