TBF Erkekler Federasyon Kupası heyecanı başlıyor

TBF Erkekler Federasyon Kupası heyecanı başlıyor

Beysu Konyaspor ilk maçında bugün 17.30'da Mersin BŞB ile karşılaşacak. Ankara'da düzenlenecek organizasyonda final maçı 25 Eylül Cumartesi günü oynanacak.

Basketbolda Erkekler Federasyon Kupası'nda müsabakalar bugün başlayacak.

Ankara'da düzenlenecek organizasyonda maçlar M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu ile Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu'nda yapılacak.

Kupada, Akhisar Belediye Basketbol, Antalya Güneşi, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Beysu Konyaspor Basket, Bornova Belediyespor, Budo Gemlik, Fethiye Belediyespor, Final Spor, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor, Mamak Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Mersin Büyükşehir Belediyespor, OGM Ormanspor, Samsunspor, Sigortam.net ve TED Ankara Kolejliler takımları mücadele edecek.

TBF'nin YouTube sayfasından yayımlanacak Erkekler Federasyon Kupası'nda 18-19-20 Eylül'de grup maçları oynanacak. 22 Eylül Çarşamba günü çeyrek final, 23 Eylül Perşembe günü ise yarı final maçlarına sahne olacak organizasyonda final müsabakası 25 Eylül Cumartesi günü yapılacak.

FEDERASYON KUPASI PROGRAMI

18 Cumartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Balıkesir BŞB - Antalya Güneşi

D

13.30

Fethiye Belediye Spor - Final Spor

C

15.15

Manisa BŞB - Bornova Belediyespor

D

15.45

Sigortam.Net – Samsunspor

A

17.30

Mersin BŞB - Beysu Konyaspor

B

18.00

Mamak Belediyesi - Akhisar Bld.

A

19.45

Budo Gemlik - OGM Ormanspor

B

20.15

TED Ankara Klj. - Kocaeli BŞB Kağıtspor

19 Eylül Pazar

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

D

13.00

Final Spor - Sigortam.Net

C

13.30

Antalya Güneşi - Manisa BŞB

D

15.15

Samsunspor - Fethiye Bld.

C

15.45

Bornova Bld. - Balıkesir BŞB

B

17.30

Akhisar Bld. - TED Ankara Kolejliler

A

18.00

Beysu Konyaspor - Budo Gemlik

B

19.45

Kocaeli BŞB Kağıtspor - Mamak Bld.

A

20.15

OGM Ormanspor - Mersin BŞB

20 Eylül Pazartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Manisa BŞB - Balıkesir BŞB

D

13.30

Sigortam.Net - Fethiye Bld.

C

15.15

Antalya Güneşi - Bornova Bld.

D

15.45

Final Spor – Samsunspor

A

17.30

Budo Gemlik - Mersin BŞB

B

18.00

Akhisar Bld. - Kocaeli BŞB Kağıtspor

A

19.45

Beysu Konyaspor - OGM Ormanspor

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Mamak Bld.

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

22 Eylül Çarşamba

Saat

Müsabaka

Skor

A1-B2

C1-D2

B1-A2

D1-C2

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

23 Eylül Perşembe

Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi

FİNAL

25 Eylül Cumartesi

Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.