‘Genç Ofis’ İçin Protokol İmzalandı

 ‘Genç Ofis’ İçin Protokol İmzalandı

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) ile Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında ‘Gençlik Ofisi Kültür, Sanat, Spor, Eğitim İş Birliği Protokolü’ imzalandı.

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) ile Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında ‘Gençlik Ofisi Kültür, Sanat, Spor, Eğitim İş Birliği Protokolü’ imzalandı. Protokolle özellikle üniversite öğrencilerinin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi yönünde iş birliğinin arttırılması ve desteklenmesi amacıyla ‘Genç Ofis’ açılması hedefleniyor.  Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik ile Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin tarafından imzalanan protokol; üniversite öğrencileri ile akademik ve idari personelin bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra gençlerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması ve desteklenmesini hedefliyor.

GENÇLER İÇİN

Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, “Öğrencilerimizin boş zamanlarını hem sportif hem de kültürel faaliyetlerle verimli bir şekilde geçirmeleri noktasında bu protokolün vesile olacağına inanıyorum” derken Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ise, “İmzaladığımız bu protokolle birçok faaliyet ve etkinliğin merkezi olmak istiyoruz.” diye konuştu. Protokol törenine, Konya Teknik Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ali Ziya Yalçınkaya ve Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü Harun Aydın da eşlik etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.