İki Doğu İki Batı’da genel kurul yapıldı

İki Doğu İki Batı’da genel kurul yapıldı

İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği’nde genel kurul heyecanı yaşandı. Mevcut Başkan Murat Arslan üyelerin tamamının oyu ile yeniden başkan seçildi.

Pandemi tedbirleri nedeniyle ertelenen İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı Karatay Belediyesi Aziziye Kültür Merkezi’nde yapıldı. Dernek üyelerinin katımıyla gerçekleştirilen genel kurulda mevcut Başkan Murat Arslan, genel kurula katılan üyelerin tamamının oyu ile yeniden başkanlığa seçildi.

Faaliyet raporunu Sunan İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Murat Arslan, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Derneğin, dünyanın dört bir yanından okumak için Konya’ya gelen 5.500 civarında öğrenciye ev sahipliği yaptığını belirten Arslan, “Ümmetin emaneti  uluslararası öğrencilerimize siz değerli üyelerimizin ve hayırseverlerimizin katkılarıyla destek oluyoruz. Şehrimiz ve ülkemizin fahri elçileri olan kardeşlerimize yönelik çalışmalarımıza derneğimizin kuruluşundan

bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya, onlar için çalışmaya devam edeceğiz. Yönetimimizde birlikte yol yürüdüğümüz kardeşlerimize teşekkür ediyor, bu genel kurulun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Başkan Arslan Derneğin çalışmalarında destek veren üyelere plaket takdim etti.

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) üyesi olan İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği’nin yeni yönetim ve denetim kurulunda şu isimler yer alıyor:

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER                 

1. MURAT ARSLAN-Başkan

2. FATİH CİHAT BÜYÜKMATÜR-Başkan Vekili

3. RAFET BAŞTÜRK-Sekreter

4. ARİF UYSAL-Başkan Yardımcısı

5. MUSTAFA AVCU-Başkan Yardımcısı

6. ABDULLAH BAYKAL-Üye

7. DRITON KELMENDI-Üye

8. İSMAİL AKSOY-Üye

9. MERVE ARSLAN-Üye

10. VUSLAT GÜÇLÜÖVER-Sayman

11. COŞKUN BİLGİ-Üye

12. MEHMET MOR-Üye

13. MEHMET AKİF AĞIR-Üye

14. MUSTAFA AK-Üye

15. ABDULLAH SAFA SÖBÜCOVA-Üye

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER                 

1. MUHAMMET İKBAL ŞENOL-Başkan

2. EMRE ÜNÜVAR-Üye

3. BİLAL GÜRÜLER-Üye

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.