İl Başkanı Hasan Ekici’den 10 Kasım Mesajı

İl Başkanı Hasan Ekici’den 10 Kasım Mesajı

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Mustafa Kemal Atatürk´ün 82. ölüm yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün emaneti olan Cumhuriyete ve millet iradesinin ..

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Mustafa Kemal Atatürk´ün 82. ölüm yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün emaneti olan Cumhuriyete ve millet iradesinin tecellisine daima sahip çıkacağız." dedi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici’nin 10 Kasım açıklaması şu şekilde:

"Sadece milletimizin değil, bütün dünyanın saygısını kazanmış büyük asker ve devlet adamını, ebediyete intikalinin 82. yıldönümünde şükranla anıyoruz.

"Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz." diyen Atatürk´ün, "Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür" diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün emaneti olan Cumhuriyete ve millet iradesinin tecellisine daima sahip çıkacağız. Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini geçmesini, birlik ve beraberlik içinde büyüyerek gelişmesini sağlama yolunda gecemizi gündüzümüze katacağız.

Aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah ve çalışma arkadaşlarını, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını saygı ve şükranla anıyorum. ruhları şad olsun."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.