1. HABERLER

  2. PUSULA LİFE

  3. İNSANLIK HALİ Pusula TV’de
İNSANLIK HALİ Pusula TV’de

İNSANLIK HALİ Pusula TV’de

Pusula TV'de ilk yayını gerçekleştirilen ve her hafta cuma canlı yayınlarla ekrana getirilecek psikogösteri 'İnsanlık Hali'nin ilk bölümü büyük ilgi gördü.

A+A-

Yaşamın içinden hikayelerin eğlenceli psikolojik analizinin yapıldığı psikogösteri 'İnsanlık Hali'nin geçtiğimiz günlerde ilk gösterimi yapıldı. Uzm. Psik. Esra Coşkun ve Uzm.Psik.Dan. Selçuk Duman'ın hazırlayıp sunduğu İnsanlık Hali programında bu hafta 'Unutmadın Değil mi? İnsan Olduğunu' konusu işlendi. İzleyenlerin de aktif yer aldığı günlük yaşamdan alınan hikayelerden yaşadığımız ilginç olaylara, hayata karşı verdiğimiz tepkilerden olayların üzerimizdeki etkilerine kadar her halimizi yansıtan psikogösteri eğlendirirken düşündürüp, düşünürken kendimizi tanımamızı sağlıyor. Her hafta izleyicileriyle interaktif olarak yapılacak ve Pusula TV'den canlı yayınlanacak gösteri büyük ilgi göreceğinin sinyallerini veriyor.

whatsapp-image-2017-10-08-at-16.24.43.jpegwhatsapp-image-2017-10-08-at-16.24.50.jpegwhatsapp-image-2017-10-08-at-16.24.47.jpeg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT