Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’dan 19 Mayıs Mesajı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’dan 19 Mayıs Mesajı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı. Başkan Kılca, “Gençlerimiz, geleceğimizin mirasçısı ve asıl sahipleridir. Bizler de geleceğimizi düşünen ve üreten gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesajı yayımladı

19 Mayıs’ın bir uyanış, heyecan ve azmin müjdesi olduğuna vurgu yapan Başkan Hasan Kılca, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşımızı başlattığı, milli mücadelemizin ve ulusumuzun bağımsızlığı için milat olan 19 Mayıs 1919’un 102’inci yıl dönümü ile Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlerimize bayram olarak armağan edilen bu önemli gün, bizlere aynı zamanda çalışmanın, azim ve kararlılıkla ilerlemenin milletimizi geleceğe taşıyacağının da müjdesini veriyor. Bugünle yarın arasında köprü olan gençlerimiz, geleceğimizin refah ve huzurunun teminatıdır. Çünkü gençlerine değer vererek, onları en iyi şekilde yetiştirip kimlikli, kendine inanan, misyon ve vizyon sahibi bir nesil arzusunda olan milletler, geleceğine güven ve istikrarla bakabilirler. İnanan bir neslin korkusuzca mücadele verdiğini ve kazandığını dün Çanakkale’de gördük. Bu fikir ve düşünce ekseninde vatanını ve milletini emanet görüp, emanetlerine sahip çıkan gençlerimiz, dün olduğu gibi bugün de özgürlük ve bağımsızlığımıza kast eden ihanet ve şer odaklarına fikirleri, çalışkanlıkları ve vatan sevgileriyle geçit vermeyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, gençlerimiz başta olmak üzere milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnetle anıyorum.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.