Kılca: Karatay’ımızı geliştirip güzelleştirmek için çabalıyoruz

Kılca: Karatay’ımızı geliştirip güzelleştirmek için çabalıyoruz

Başkan Hasan Kılca, İftar ve Teravihte vatandaşlarla buluştu

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, merkeze uzak Hayıroğlu Mahallesi’nde iftarda; ilçe merkezinde ise teravihte vatandaşlarla buluştu. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Ramazan ayının heyecan ve coşkusunu hemşehrileriyle yaşadıklarını söyledi. Karatay Kaymakamı Zafer Orhan ise Ramazan’ın rahmet, bereket, paylaşma ve huzur özelliğini düzenlenen programda gördüğünü belirterek Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür etti.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, merkeze uzak Hayıroğlu Mahallesi ile ilçe merkezinde iftar ve teravihte vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Hasan Kılca, ilk olarak merkeze uzak Hayıroğlu Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katıldı. Programa Başkan Hasan Kılca’nın yanı sıra Karatay Kaymakamı Zafer Orhan, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri, Hayıroğlu, Bakırtolu ve Şatır mahalle sakinleri katıldı.

Karatay Kaymakamı Zafer Orhan, Başkan Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, iftar öncesinde programa katılan vatandaşlarla sohbet ederek ramazanlarını tebrik etti.

iftar-ve-teravih-programi-3.jpg

RAMAZAN AYI PAYLAŞMANIN ADIDIR

Karatay Kaymakamı Zafer Orhan, vatandaşlarla bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti aktardı. Zafer Orhan, “Ramazan; rahmet, bereket, paylaşma ve huzur ayıdır. Bunun en güzel örneğini de bugün burada görüyoruz. Böyle güzel bir ortamda bizleri buluşturan Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca’ya teşekkür ediyorum. Ramazan-ı Şerif'in şehrimize, ilçemize, ülkemize ve tüm İslâm âlemine hayırlar ve bereket getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

iftar-ve-teravih-programi-5.jpg

KARATAY’IMIZI GELİŞTİRİP GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ÇABALIYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, programa katılan vatandaşlara teşekkür ederek Ramazan ayının bereketini aynı sofra etrafında paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Hasan Kılca, şunları aktardı; “Ramazan ayının bu güzel akşamında paylaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı aynı sofra etrafında buluşmak, bizler için büyük bir mutluluk kaynağı. Bu mübarek ayın heyecan ve coşkusuna ortak olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Karatay Belediyesi olarak ilçe merkezinin tamamında olduğu gibi merkeze uzak tüm mahallelerimizin ihtiyacı olan tüm hizmetlerini yapıyoruz. Yollarıyla, parkeleriyle, sosyal tesisleri ve daha birçok projesiyle ilçemizi beraber geliştirip güzelleştiriyoruz.”

2 yıldır Korona virüsü salgını dolayısıyla bu tür programlarda bir araya gelemediklerini hatırlatan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ise, vatandaşların Ramazan Ayını tebrik etti. Mehmet Genç; bereket, paylaşım ve kardeşliğin üst seviyeye çıktığı Ramazan Ayının manevi iklimini bu yıl hep birlikte yaşadıklarını sözlerine ekledi.

iftar-ve-teravih-programi-4.jpg

BAŞKAN HASAN KILCA, VATANDAŞLA TERAVİ SONRASINDA BULUŞTU

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Kaymakamı Zafer Orhan ile AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Hayıroğlu Mahallesi’ndeki iftar programından sonra ilçe merkezinde Fetih Mahallesi’ne geçti. Başkan Hasan Kılca, Karşehir Bulut Camii’nde kılınan teravih namazı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.

iftar-ve-teravih-programi-8.jpg

iftar-ve-teravih-programi-7.jpg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.