Konya İl Emniyet Müdürlüğünden anlamlı proje

Konya İl Emniyet Müdürlüğünden anlamlı proje

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan “Son Zaferin Mektupları” isimli proje ile Konya geneli lise öğrencileri arasında mektup yarışması düzenlendi.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan “Son Zaferin Mektupları” isimli proje ile Konya geneli lise öğrencileri arasında mektup yarışması düzenlendi. Son katılım tarihi 18 Temmuz 2022 olan yarışmada dereceye giren ilk 100 öğrenci ödüllendirilecek.

İl Emniyet Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün de paydaş olarak yer aldığı projede, Büyük Taarruz 'un 100. yıl dönümünde, Büyük Taarruz’a katılan askerlerin ailelerine yazdığı ya da ailelerinin savaşta yer alan askerlerimize yazdığı mektupları, öğrenciler tarafından askerlerimizin ya da ailelerinin ağızından yeniden yazmaları isteniyor.

İLK 100 ÖĞRENCİ ÖDÜLLENDİRİLECEK

Son katılım tarihi 18 Temmuz 2022 olan yarışmada, Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan komisyonda değerlendirilen eserlerden birinci olan eser sahibine diz üstü bilgisayar, ikinci olan eser sahibine bisiklet ve üçüncü olan eser sahibine tablet hediye edilecek. Sonraki yedi kişi mansiyon ödülü olarak Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Konya Bilim Merkezi Bilim Marketten 750 TL alışveriş hakkı kazanacak. Ayrıca ilk 100’e giren öğrenciler, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen iki günlük Afyonkarahisar ve Kütahya gezisine katılma hakkı kazanacak.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.