KTO Karatay’da 21. yüzyıl yetkinlikleri kampı düzenlendi

KTO Karatay’da 21. yüzyıl yetkinlikleri kampı düzenlendi

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi'nde öğrencilerin kariyer ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Paraşüt 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Kampı” düzenledi.

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Sportif Faaliyetler Direktörlüğü Kariyer Gelişim ve Mezun İlişkileri Ofisi tarafından düzenlenen “Paraşüt 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Kampı” ile KTO Karatay Üniversitesi Paraşüt Akademi derslerinden bu yıl eğitim alan 700 öğrenci, duayen isimlerle buluştu ve bir akademik dönem boyunca aldığı dersleri uygulama imkânına sahip oldu.

KTO Karatay Üniversitesi Paraşüt Akademi derslerinden bu yıl eğitim alan yedi yüz KTO Karataylı, düzenlenen “Paraşüt 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Kampı” ile alanında tanınmış kişilerle bir araya geldi.

kto-4.jpg

“İş hayatında düşmek de çıkmak da paraşütle” sloganı ile KTO Karatay Üniversitesi SKS Direktörlüğü Kariyer Gelişim ve Mezun İlişkileri Ofisi, başlattığı “Paraşüt Akademi Dersleri” ile öğrencilerin kariyer ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Paraşüt 21. Yüzyıl Yetkinlikleri Kampı” düzenledi. Tüm gün boyunca süren etkinliklerde KTO Karataylı öğrenciler, bir akademik dönem boyunca aldığı dersleri uygulama imkânına sahip oldu.

KTO Karataylılar Alanında Duayen İsimlerle Bir Araya Geldi

Eğitmen, kariyer danışmanı ve yönetici koçu Ruhan Maral “Cesaret Yönetimi” semineriyle; eğitmen, danışman ve aynı zamanda da yazar Gökhan Okçu “25. Saat Etkisi” semineriyle; sanatçı Oğuz Aksaç “Müzikten Fikre” semineriyle KTO Karataylılara farklı deneyimler yaşattı. Ayrıca dijital özgeçmiş, proaktif iletişim konularında düzenlenen seminerler yoğun ilgi gördü.

kto-3.jpg

Gökhan Okçu ve Ruhan Maral tarafından özel olarak hazırlanan “Mezun Olduk. Peki Ya Sonra?” ve “İş Hayatında Belirsizliği Yönetmek” seminerleri, katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Paraşüt Yetenek, Paraşüt Kariyer Planlama, Paraşüt Kültür Sanat ve Paraşüt Gönüllülük olarak dört farklı derse katılım sağlayan 700 öğrenci, uygulamalı bir kamp deneyimi yaşadı.

kto-1.jpg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.