Kuzeypazar büyümeye devam ediyor

Kuzeypazar büyümeye devam ediyor

Kuzeypazar, Türkiye’de kendisini ispatlamış yatak üreticilerinden İdaş’ın Konya bayiliğini almasının ardından üç yatak mağazası yatırımı gerçekleştirdi.

İdaş ailesinin bir ferdi olmaktan çok mutlu olduklarını ifade eden Kuzeypazar Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Kesikbaş, “Bugün üç mağazamızın açılışını gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Kuzeypazar olarak İdaş ile Konyalıların uyku kalitesini arttırmayı hedefliyoruz” dedi. Şehrin önde gelen perakende şirketlerinden Kuzeypazar, Türkiye’de kendisini ispatlamış yatak üreticilerinden İdaş’ın Konya bayiliğini almasının ardından üç yatak mağazası yatırımı gerçekleştirdi. İdaş Yatak Türkiye Genel Müdürü Levent Dandik’in de katıldığı Başkent, Yazır ve Beyhekim mağazalarının açılışında konuşan Kuzeypazar Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Kesikbaş, “İdaş ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyuz. İdaş’ın yatak sektöründeki kalite çıtasına hepimiz aşinayız. İdaş aynı kaliteyi baza, başlık ve ev tekstili ürünlerine de yansıtan güçlü bir marka. Kuzeypazar olarak İdaş ile Konyalıların uyku kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Hemşerilerimiz, İdaş kalitesini deneyimleyerek markamızı kısa zamanda sahipleneceklerdir. Bugün üç mağazamızın açılışını gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Burada tüm konukların önünde size yakın zamanda Meram bölgesinde açacağımız 4. mağazamızın da müjdesini vermek istiyorum. İdaş Konya’mıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi. (Ümmügülsüm Dündar)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.