Mesa Kimya: Yüksek Standartta Etkili Ağır Yağ Sökücü Çözümleri

Mesa Kimya: Yüksek Standartta Etkili Ağır Yağ Sökücü Çözümleri
Mesa Kimya ağır yağ sökücü ürünleri, endüstriyel üretim alanları için özel olarak geliştirilmiştir.

Mesa Kimya ağır yağ sökücü ürünleri, endüstriyel üretim alanları için özel olarak geliştirilmiştir. Zengin ürün çeşitliliği ile farklı alanlarda kullanıma uygun olan bu ürünler, katran şeklinde biriken yağların tamamen yok edilerek yüzey alanlarında üst düzey hijyen elde edilmesini sağlar. Son derece komplike içeriğe sahip olan Mesa Kimya ayrıcalıklarıyla geliştirilmiş ağır yağ sökücü kimyasallar, konsantre yapılarıyla su ile karıştırılarak kullanılır.

Kullanım alanlarına göre; asidik, solvent ya da alkali bazlı olabilir. Yağ sökücülerin türünü, çok büyük oranda içerisinde bulunan pH değeri belirler. Dolayısıyla ürünün pH değerine göre farklı kullanım alanlarına uygun şekilde tercih edilmesi mümkündür. Mesa Kimya ayrıcalıklarıyla geliştirilen ağır yağ sökücüler, sadece endüstriyel alanda kullanıma uygun değil, aynı zamanda gündelik yaşamın farklı alanlarında da yüksek standartta hijyen gerektiren durumlarda uygulanabilir yapıdadır.

23rr.jpg

Farklı Hijyen Taleplerine Özel Zengin Ürün Çeşitliliği

Ağır yağ çözücü ve sökücüler, Mesa Kimya ayrıcalıklarıyla zengin ürün çeşitliliği ile sunulmaktadır. Özellikle endüstriyel tesislerde kullanım için farklı türden yağ sökücülerin kullanılması gerekebilir. Ultrasonik makineler başta olmak üzere hassasiyet gerektiren bazı gereçlerin yağdan arındırılmasında ağır yağ sökücülerin kullanılması mümkündür. Ayrıca bu ürünler, makine kaportaları ve parçaları ya da ekipmanları için de uygundur.

Mesa Kimya ayrıcalıklarıyla üretilen ağır yağ sökücülerin içeriğinde insan sağlığı tehdit edebilecek kimyasallar bulunmaz. Kanserojen etkiye sahip değildir. Aynı zamanda içeriğinde bulunan etkenlerle patlayıcı, parlayıcı ya da yanıcı değildir. Dolayısıyla herhangi bir tehlike içermez. Bununla birlikte ağır yağ sökücülerin motorlarda ya da şasede yağ oluşumlarının giderilmesi amacıyla da kullanım için uygundur.

Düşük Maliyet, Yüksek Düzeyde Kalite

Mesa Kimya ayrıcalıklarıyla üretilen ağır yağ sökücü ürünler, düşük maliyet ve yüksek standartta kaliteye sahiptir. Oldukça cazip fiyatlarla geniş yelpazeli ürün seçenekleri arasından tercihte bulunmak mümkündür. Sadece yağların değil aynı zamanda ağır ve inatçı kirlerin yüzey alanlarından temizlenmesinde de bu ürünler kullanılabilir. Kısa sürede etki gösteren motor yağ sökücü ve yağ sökücü köpük gibi ürünler, ağır kirlerin yok edilmesinde oldukça etkilidir.